X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!
Odpowiedz

W listopadzie druga kreska, będę trzeźwa na sylwestra!

Oceń ten wątek:
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou i ja dziękuję za każde dobre slowo

    Lilou lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou, ja z opóźnieniem, ale również dziękuję za ten magiczny listopad. U mnie co prawda bez ciąży, ale przeżywanie tego wszystkiego razem z Wami to coś wspaniałego 😍

    Lilou lubi tę wiadomość

  • Kala19 Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wróciłam właśnie od gin. i dostałam progesteron 3x2, neoparin i jakiś encorton. Ale mój entuzjazm spadł, zresztą lekarka chyba też robiła dobrą minę do złej gry. Progesteron ledwo 14.5 (dlatego mam chyba taka dawkę teraz) ale beta... szkoda gadać, niby jeszcze przyrost ok, ale i tak znaczny spadek przyrostu z 230% do 68%. Beta mierzona co 2 dni była odpowiednio: 17, 64 i dziś ledwo 110. Coś czuję że skończy się to tak jak ostatnio w 6-7 tygodniu 😟
    Ehhh, dziś miała być wizyta w której miałam zacząć ostatni cykl do in vitro (bo i wiek już nie ten, i fundusze się skończyly, i w ogóle pełna rezygnacja) a stał się prawie cud i wyszła naturalna i niespodziewana ciąża, której w końcu pewnie nie utrzymam 😥 Jakiś straszny dół mnie chwycił od wyjścia od lekarki z wynikami, choć przed byłam pełna wiary i optymizmu 😟

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala u mnie też spadek przyrostu z 211%, na 86% i jadę w piątek powtorzyć ale to raczej będą smutne święta.

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Kala19 Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Kala u mnie też spadek przyrostu z 211%, na 86% i jadę w piątek powtorzyć ale to raczej będą smutne święta.

    Przykro mi Gosia 🙁. Najchętniej bym napisała że wszystko będzie dobrze... ale spadek bety czesto nie zwiastuje nic dobrego. Co prawda u Ciebie przyrost jest nadal w normie i 86% to całkiem dobrze ale wiem jaki to strach, zwłaszcza jak się już coś takiego przechodziło.
    Ja też będę testować w piątek ale dopiero ok 16. To trzymam kciuki za nas obie choć boję się tak że nie wiem jak wytrzymam do tego wyniku

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo. Trzymaj się.

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
‹‹ 287 288 289 290 291
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ