X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W listopadzie przytulanki, w lipcu piękne kołysanki 🤰🤰🤰
Odpowiedz

W listopadzie przytulanki, w lipcu piękne kołysanki 🤰🤰🤰

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 30 listopada 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Również dziękuję za wszystko dziewczyny i życzę Wam by w grudniu posypały się pozytywne testy!!!
    Ja mam prawdopodobnie mega torbiel która blokuje okres więc sobie poczekam i tym samym odpadam z testowania i nie przechodzę z Wami na nowy wątek bo po prostu to bezsensu u mnie. Zresztą od środy zaczynam 3 tygodniowa rehabilitację kręgosłupa by w styczniu ruszyć z kopyta do nowej pracy bo już zaraz pół roku minie odkąd siedzę w domu , czas przestać marzyć i brać co mi życie daje czyli kopniak za kopniakiem 😂😂 Życzę wam z całego serca spełnienia marzeń i dużo siły w dążeniu do celu ✊✊✊🍀💪

    Ogłaszam oficjalnie GAME OVER dla mnie

    Paulcia - odpocznij, napraw kręgosłup i wracaj do nas! Zadna z nas nie jest i nigdy nie będzie przegrana! 😘

    Paulcia28, Noelle lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 30 listopada 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia, pamiętaj, że jak będziesz miała potrzebę się wygadać to wiesz, gdzie nas znaleźć 🙂

    Paulcia28, Noelle lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 30 listopada 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Paulcia - odpocznij, napraw kręgosłup i wracaj do nas! Zadna z nas nie jest i nigdy nie będzie przegrana! 😘
    Naprawić się nie da, idę wzmocnić mięśnie pleców bp rehabilitacja to ostatnie co mogą mi zaoferować, co do starań, ludzilam się ,że skoro w zeszłym roku udało się zajść naturalnie mimo ,że tp cb była to miałam cichą nadzieję,że jeszcze kiedyś się uda ale ostatnio wszystko spada mi na łeb i jeszcze teraz ta cholerna torbiel i mam dość, koniec oszukiwania samej siebie,że się uda naturalnie ( ivf itp nie biorę już pod uwagę, wystarczy mi.kłopotów po tym wszystkim) więc wolę pokazać białą flagę i się poddać bo żyć nadzieja i dostawać kopa- już mi wystarczy , wycofuje się póki jeszcze mogę ,póki w to nie wsiaklam zbyt mocno by później dolowac się każdym okresem itp
    Jeszcze raz dziękuje dziewczyny, miło było Was poznać, będę trzymać kciuki za Was wszystkie

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, Dziewczyny, za wspolny miesiac <3 do zobaczenia w grudniu

    Księgowa, Noelle, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2013 3047

    Wysłany: 30 listopada 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @

    Gratulacje wszystkim Szczęśliwym Staraczkom i Powodzenia, tym które wkrótce ujrzą dwie kreski!!

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 30 listopada 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    U mnie @

    Gratulacje wszystkim Szczęśliwym Staraczkom i Powodzenia, tym które wkrótce ujrzą dwie kreski!!

    Nie lubie! Ale nie poddawaj sie!

    agusia_246 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Naprawić się nie da, idę wzmocnić mięśnie pleców bp rehabilitacja to ostatnie co mogą mi zaoferować, co do starań, ludzilam się ,że skoro w zeszłym roku udało się zajść naturalnie mimo ,że tp cb była to miałam cichą nadzieję,że jeszcze kiedyś się uda ale ostatnio wszystko spada mi na łeb i jeszcze teraz ta cholerna torbiel i mam dość, koniec oszukiwania samej siebie,że się uda naturalnie ( ivf itp nie biorę już pod uwagę, wystarczy mi.kłopotów po tym wszystkim) więc wolę pokazać białą flagę i się poddać bo żyć nadzieja i dostawać kopa- już mi wystarczy , wycofuje się póki jeszcze mogę ,póki w to nie wsiaklam zbyt mocno by później dolowac się każdym okresem itp
    Jeszcze raz dziękuje dziewczyny, miło było Was poznać, będę trzymać kciuki za Was wszystkie

    Oby życie Cię zaskoczyło i te II kreski się pojawiły <3. A jeśli nawet nie, to obyś znalazła super pracę i cieszyła się życiem! Choć ja wierzę w niespodziankę :)

    Paulcia28, Simons_cat, Cecylia lubią tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam podziękować za listopad z nadzieją, że dalam rade.

    Przykro mi, że tak wiele malp, a tak malo serduszek wpisalam, ale mam nadzieję, ze Simons poprawi to w grudniu 😘 do zobaczenia na nowym watku!

    Kaśik, Simons_cat, Cecylia, Japoneczka z Porcelany, Natalia_L lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia, nie widziałam wcześniej Twoich wpisów.
    Ja też niedawno wywiesiłam białą flagę - ale wiesz co? Znowu chwilowo wrzuciłam ją do piwnicy. Życzę Ci żebyś odpoczęła i wróciła do nas prosto z pozytywnym testem. Trzymam za to kciuki mocno

    Księgowa, Natalia_L lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez Dziekuje za listopadowy watek ;) mimo, ze u Nas nie bylo staran. Dziekuje za kazde doswiadczenie z Wami, za kazde kciuki itp. Do zobaczenia w grudniu;)

    Księgowa lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
‹‹ 118 119 120 121 122
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ