Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verget, no teraz to czekamy na sobotę! 🍀🍀

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia000 wrote:
    Przypomnij Beta 48 była u Ciebie którego dnia?
    Rozpisze też dla siebie 🙈
    12dpo- beta 15
    14dpo- beta 25
    17dpo- beta 43
    20dpo- beta 228

    No dobra wezmę tego proga ale wciąż nie liczę na nic bo jak na 5tydz to i tak chyba ta beta nie rokuje za dobrze…
    Aksandra dobrze, skasuje to serduszko z pierwszej strony. Obserwujemy sytuację. Ale rollercoaster.

    Aksandra, Smerfelinka, Babsi lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verget wiem że chłodne myślenie teraz masz ale bierz tego proga!!! Czekam na sobotę 🥹🥹🥹

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Marysia996 Autorytet
    Postów: 579 330

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Mam! Ale ja już nic z tego nie rozumiem 🙈

    IMG-4069.jpg
    IMG-4068.jpg

    Pewnie beta więcej powie… Ale czy ja mam wracać do brania proga? Czy obserwować jak organizm sobie sam poradzi? Tyle pytań…
    Kochana, intuicja mi podpowiadała, że dziś będzie wzrost bety, ale nie myślałam, że aż taki😳

    Vergeet lubi tę wiadomość

    40tc.👼 2xCB👼👼
    10.2024 nowy Naprotechnolog🧑‍⚕️🩺
    maj '25 - rezygnacja ze starań
    listopad '25 - diagnostyka poronień nawykowych

    🔸PCOS
    🔸trombofilia wrodzona
    🔸immunologia (dr Paśnik)
    Kir+HLA✅
    ASA 1:64 ANA 1:100
    Nasienie♂️✅
    CD138 5/10❌

    ALLO-MLR+Cross Match🔜?

    Metformina+Euthyrox+Acard+Besins💊
    Prenacaps Ovi+Probiotyki+B12+D3+Omega 3💊
    Acard+Heparyna🤰
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Verget, no teraz to czekamy na sobotę! 🍀🍀
    I ciągle się na coś czeka 🙈🙈🙈

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do głosów, żebyś brała proga! W sobotę to chyba wszystkie tu oszalejemy czekając na wyniki 😅🍀

    Vergeet lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet prog prog prog!
    Teraz to już serio jajo zniosę do soboty 😁
    Nie stawiam jeszcze krzyżyka na twojej ciąży, tylko trzymam kciuki najmocniej jak potrafię! 🤞🤞🤞🤞🤞

    Vergeet lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko chyba w sobotę pojadę do diagnostyki przy szpitalu, może wyniki nie będą się bardzo rozjeżdżać? Bo przecież oszalejemy znów tyle czekać 🙈

    Proga wzięłam żeby nie żałować, że nic nie zrobiłam. Dziękuję wam z całego serca 🩷

    Aksandra, Smerfelinka, Marysia996, Kaliope, Julia24, Ivka, Migotka96, PaulinKA, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg ! Vergeet co to się odstawiło 🙉🙉:D bierz proga bierz nie zaszkodzi i trzymamy kciuki 🥰🥰

    Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    I ciągle się na coś czeka 🙈🙈🙈

    Marne pocieszenie, ale ja wciąż czekam na okres..

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Mam! Ale ja już nic z tego nie rozumiem 🙈

    IMG-4069.jpg
    IMG-4068.jpg

    Pewnie beta więcej powie… Ale czy ja mam wracać do brania proga? Czy obserwować jak organizm sobie sam poradzi? Tyle pytań…

    Masz 20 dpo mniej więcej taką betę, jak ja miałam tego dnia w pierwszej ciąży (to a propos tego, że piszesz, że za niska, jak na ten dzień - wcale nie).

    Co do proga - mi jest ciężko powiedzieć. Uważam, że ani jego nie branie, ani branie nie są oczywiste, ale raczej nie zaszkodzi. Ciąża rozwija się tak czy siak, jak widać. Oby poszło wszystko w dobrą stronę.

    Przesyłam Ci całą masę ciepłych myśli🫂 Masz możliwość powtórzyć betę w tym samym labie w niedzielę? (EDIT: tfu, pojutrze to sobota).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2025, 20:14

    Vergeet lubi tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • brilka Autorytet
    Postów: 2656 5024

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zrobiłabym już w tym samym labie, żeby potem się nie domyślać czy rozjazd wyników to efekt innego laboratorium czy nie. Może leć od razu o świcie na pobranie🤪😂

    Vergeet, Insane, M93 lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet bardzo dobrze, że wzięłaś, nie zaszkodzi! Jejku, ależ emocje. Wierzę w Twojego Kropusia i nie puszczam kciuków!

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Masz 20 dpo mniej więcej taką betę, jak ja miałam tego dnia w pierwszej ciąży (to a propos tego, że piszesz, że za niska, jak na ten dzień - wcale nie).

    Co do proga - mi jest ciężko powiedzieć. Uważam, że ani jego nie branie, ani branie nie są oczywiste, ale raczej nie zaszkodzi. Ciąża rozwija się tak czy siak, jak widać. Oby poszło wszystko w dobrą stronę.

    Przesyłam Ci całą masę ciepłych myśli🫂 Masz możliwość powtórzyć betę w tym samym labie w niedzielę? (EDIT: tfu, pojutrze to sobota).
    Dziękuję ci za słowo z twojego doświadczenia, wszędzie gdzie czytam to w tym tygodniu bety sa ogromne 🙈 dobrze słyszeć inny głos.

    Mam możliwość powtórzyć w sobotę (wtedy będzie dwudniowy przyrost) ale waham się czy nie iść do diagnostyki bo będą szybciej wyniki na pewno. No ale może już nie będę kombinować, zniesiemy jajo ale przynajmniej stres będzie mniejszy że się wynik rozjeżdża czy coś.

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vegreet a ja wierzę, że się zaskoczysz, tak jak ja wczoraj.

    Proga bierz, nie zaszkodzi, a gdyby się okazało,że kropeczek rośnie pomalutku to pomorze.
    Myślę, że poniedziałkową wizyta coś już Ci wyjaśni.

    Za wcześnie skreśliłas tą ciążę. Nie wszystko w biologii jest zawsze przewidywalne.

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Marne pocieszenie, ale ja wciąż czekam na okres..
    No marne, bo Twoje oczekiwanie też nie jest miłe 🙈 no i ileż można czekać, każda z nas na coś czeka 🙈
    Wywołuje wraz z wilkami okres dla Ciebie! 🐺🐺

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet 💜🤍💙

    Bierz proga, a w sobotę do tego samego labu, bo inaczej, choć dostaniesz wyniki wcześniej to będziesz się zadręczać, czy na pewno można im ufać. 😘

    Bez kitu. Może Twojemu Kropeczkowi potrzeba było więcej czasu żeby się rozkręcić. Różnie przecież bywa, w medycynie ciągle coś zaskakuje. ;) kochana, wierzymy w Kropka! Niech walczy i zostanie z Tobą 🍀🍀🍀

    Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Vegreet a ja wierzę, że się zaskoczysz, tak jak ja wczoraj.

    Proga bierz, nie zaszkodzi, a gdyby się okazało,że kropeczek rośnie pomalutku to pomorze.
    Myślę, że poniedziałkową wizyta coś już Ci wyjaśni.

    Za wcześnie skreśliłas tą ciążę. Nie wszystko w biologii jest zawsze przewidywalne.
    Też mam takie myśli, że mogłam brać tego proga dalej i czekać aż będzie naprawdę definitywny koniec. Ciąża to nie matematyka 🙈 no ale przekopałam całe forum i historie nie nastrajały pozytywnie… wciąż nie mam pozytywnego nastawienia bo to jedna wielka niewiadoma.

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    Mi zapisał od razu 2x1 od 3 do 7 dc ciekawe 😅

    A jak tam pierwszy dzień na Lametcie? 😉

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 13 marca 2025, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane że wierzycie, wybaczcie mi moje negatywne nastawienie ale to mój mechanizm obronny 🙈 jesteście wspaniałe i czuję całą sobą wasze wsparcie 🩷

    kałamarnica 11, Molahonkeey, PaulinKA, M93, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ