Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 17 marca 2025, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Smerfelika 🤞🤞🤞

    Vegreet daj znać po wizycie . ❤️

    Udanego tygodnia
    Babsi o której dziś wizyta ?

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 17 marca 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do kciuków Babsi. Dorzucam jeszcze serce dla Niteczki ❤️
    Babsi, robiłaś może test rano?
    Edit: i dla Lusi oczywiście ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 06:47

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 17 marca 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia dziewczyny!
    Trzymam kciuki za wizyty i bety 🍀

    Nam zostało 15 km, dam znać po 😅

    Aksandra, Nowa2024, a_aandzela, Kaliope, Molahonkeey, brilka, siesiepy, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka nie miałam kroplówki po punkcji 😉🍀

    Aksandra kurde dobrze wiedzieć, że nie tylko u nas tuż przed wyjazdem na punkcje była afera, rzucanie przekleństwami i dosłownie prawie rozwód… fakt to jest dosłownie puszka pandory z emocjami

    Powodzenia dzisiaj dla wszystkich dziewczyny 😘🤞🤞🤞

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    U mnie za oknem biało 😳 sypie śnieg!

    Przyłączam się do wszystkich dzisiejszych kciuków i czekam na same dobre wieści 🥰

    Miłego poniedziałku. 💕

    Nowa2024, a_aandzela, Molahonkeey, Ana29, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    U mnie za oknem biało 😳 sypie śnieg!

    Przyłączam się do wszystkich dzisiejszych kciuków i czekam na same dobre wieści 🥰

    Miłego poniedziałku. 💕

    U nas słoneczko, ale na aucie leży śnieg 🤣🤣🤣

    Molahonkeey, Ana29 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    U mnie dziś również śnieżnie ❄️ a w czwartek 16 stopni pogoda zwariowała 😂😅 ja dziś przyjmuje ostatnie tabletki Lametta i czekam na rozwój sytuacji 🥰

    Przyłączam się do wszystkich kciuków 🤞powodzenia dziewczyny 🥰

    Vergeet, Ana29, kałamarnica 11, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja dziś nie pójdę na tą wizytę, to było tak że nie było miejsca ale mogę iść i poprosić lekarza żeby mnie przyjął. Musiałabym się jakoś zwolnić z pracy, kombinować i się tłumaczyć. Także postanowiłam, że dziś zadzwonię czy mają jakiś termin w tym tygodniu bo jakbym poszła dzisiaj to mógłby nawet nic nie zobaczyć, a koło środy to będzie bardziej prawdopodobne.

    Trzymam kciuki za was Nitka, Lusia, Babsi, Smerfelinka 🤞🏼🐺🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 07:41

    Ana29, Babsi, M93, Smerfelinka, Lusia3131, Księgowa lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, trzymam ✊ Smerfelinka z atest
    ✊ Za wszystkie wizyty dzisiejsze.

    Ja tak z doskoku, ale nie miałam jak się wczoraj odzywać, dużo się działo.
    Siedzę teraz z laboratorium spuszczę trochę krwi. Badam AMH, tsh,FSH, lh, estradiol i prolaktynę. Zobaczymy co tam wyjdzie.
    Umawiam się dzisiaj też na monitoring, dam znać na kiedy 😊

    Miłego dnia wszystkim! I czekam na Wasze relacje z wizyt 🌞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 07:37

    kałamarnica 11, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nitka, @Babsi, @Slava trzymam kciuki <3
    @Księgowa- mignęło mi, że okres w końcu jest, super 👍

    Nadrobię Was potem, ciężki dzień w pracy zaraz się szykuje🤯

    Vergeet, Księgowa lubią tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie robiłam dzisiaj testu. Idę za chwilę do przychodni, mam nadzieję, że zrobię tą betę.

    Molahonkeey, Nowa2024, Aga.f, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Cześć, nie robiłam dzisiaj testu. Idę za chwilę do przychodni, mam nadzieję, że zrobię tą betę.
    Myślę że to dobrze, nie ma co dokładać sobie stresu testem. Mam nadzieję, że w końcu ci zrobią tą betę!

    Molahonkeey, Babsi lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jakoś słabo spałam. Do 2.30 było ok a potem bezsenność a jak już przysnęłam to durnowate sny eh.
    Jakoś bez mocy jestem.
    Jestem ciekawa jak moja owulacja bo za mocno jej nie śledziłam a przez różne powody dorwalismy się z mężem tylko 2 razy eh. Może dzisiaj jeszcze się uda i w środę w klinice podejrzymy czy już po owu.
    Tak czy siak mega nastawiam się już na cały proces inv, tracę wiarę i zapał w naturalne starania.


    Nitka, Lusia, Babsi, Smerfelinka, Slava ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 07:51

    Smerfelinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 17 marca 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sypie ❄️❄️❄️

    Babsi, Vergeet powodzenia na wizytach dzisiejszych 😘🤞🏼
    Edit doczytałam ze przekładasz Vergeet, oby znaleźli jakiś termin jeszcze w tym tygodniu 😘

    Nitka nie martw się ta narkozą, szybciutko minie i będziesz już po 🥰

    Jejku tak sobie myśle ile my jesteśmy w stanie zrobić dla maleństwa którego jeszcze nie ma, a ile będziemy w stanie zrobić jeśli już się pojawi w brzuszku i na Świecie ❤️
    Mówią ze Miłość mamy dla dziecka jest największa i ja się pod tym podpisuje rękami i nogami 🫶🏼

    Julia jak się czujesz ? Walizki spakowane ?🏝️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 07:58

    Vergeet, Julia24 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 17 marca 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niteczko 🍀🍀🍀

    Babsi mam nadzieję, że uda Ci się zrobić bete! 💚

    I wszystkie inne dziewczyny mocne kciuki 💜

    Dobrego dnia dziewczyny! 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 08:12

    Molahonkeey, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 17 marca 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, W powiedzieli mi, że muszę iść do ginekologa, ja mówię, że jest na urlopie, czy mogę u nich prywatnie zrobić badanie. Nie. Mam zapytać kto zastępuje mojego ginekologa. A u mojego ginekologa, że mam poczekać do wizyty za tydzień. Idę jeszcze do innego ginekologa zapytać.
    Płakać mi się chce.

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 17 marca 2025, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi. :( to nie powinno być aż tak trudne. :(
    Masakra że robią takie problemy

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 17 marca 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Babsi, co za podejście, żeby kobieta, w stresie, nie mogła zrobic sobie badania które da jej odrobinę spokoju!! Nawet prywatnie? Szok! Wsiadaj w autko i dawaj do PL :):)
    @Vergeet, wow, w sumie bardzo rozsądny pomysł z tą wizytą, choć nie wiem jak Ty wytrzymasz czas do niej! Ale mam nadzieję że jej efekt będzie na tyle satysfakcjonujący że zapomnisz o wszystkich nerwach i smutkach....
    @Nitka, kciuki za punkcję! wczoraj nie napisałam odnośnie reakcji Twojego męża, bo byliśmy w rozjazdach....
    I ok, może jego tekst był przesadzony i wyolbrzymiony, ale też pokazuje też jakie emocje nim targają w tym procesie... To całkowicie zrozumiałe, jednak bycie 'w tym' jako kobieta- zastrzyki badania daje czasem takie poczucie sprawczości i tego że wiemy co się dzieje, a Mężczyźni są poniekąd z boku, wymaga się od nich jedynie tej masturbacji na zawołanie, a jeszcze chcą być silni dla Nas i nas wspierać... Mam nadzieję, że dziś odetchniecie z ulgą i przypomnicie sobie że jesteście razem w tej walce, że cel jest współny i lecicie po gola do tej samej bramki... Że nie gracie przeciwko sobie. No i oczywiście kciukaski za dorodny kurnik!!

    Miłego dnia dla wszystkich!!

    Ana29, Molahonkeey, Smerfelinka, Julia24 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 17 marca 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi, co za dramat tam jest z tym.. dlaczego u nas można normalnie a tam robią takie problemy.. stres niepotrzebny przez to i ciągła niewiedza. Jeszcze prywatnie nie chcą zrobić 😳 szok

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 17 marca 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Jeju Babsi, co za podejście, żeby kobieta, w stresie, nie mogła zrobic sobie badania które da jej odrobinę spokoju!! Nawet prywatnie? Szok! Wsiadaj w autko i dawaj do PL :):)
    @Vergeet, wow, w sumie bardzo rozsądny pomysł z tą wizytą, choć nie wiem jak Ty wytrzymasz czas do niej! Ale mam nadzieję że jej efekt będzie na tyle satysfakcjonujący że zapomnisz o wszystkich nerwach i smutkach....
    @Nitka, kciuki za punkcję! wczoraj nie napisałam odnośnie reakcji Twojego męża, bo byliśmy w rozjazdach....
    I ok, może jego tekst był przesadzony i wyolbrzymiony, ale też pokazuje też jakie emocje nim targają w tym procesie... To całkowicie zrozumiałe, jednak bycie 'w tym' jako kobieta- zastrzyki badania daje czasem takie poczucie sprawczości i tego że wiemy co się dzieje, a Mężczyźni są poniekąd z boku, wymaga się od nich jedynie tej masturbacji na zawołanie, a jeszcze chcą być silni dla Nas i nas wspierać... Mam nadzieję, że dziś odetchniecie z ulgą i przypomnicie sobie że jesteście razem w tej walce, że cel jest współny i lecicie po gola do tej samej bramki... Że nie gracie przeciwko sobie. No i oczywiście kciukaski za dorodny kurnik!!

    Miłego dnia dla wszystkich!!
    michael-scott-the-office.gif

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ