Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 17 marca 2025, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka kciuki za zarodki! Maja w czym wybierać więc myślę że będą super silne zarodki z nich a potem piękne dzieciaczki. 😀

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 17 marca 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Smerfelinka, aaaa to wciąż ⚽️ w grze kochana ! 🤭🍀✊🏼

    @Nitka pięknie 🍀✊🏼

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 17 marca 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitko trzymam kciuki za dorodne zarodki! 😘

    Babsi - ciężko doprosić się po swoje, ale najważniejsze, że krew pobrana, a do środy to chwila moment!

    Smerfelinko - tulę, ale wciąż trzymam kciuki 😘💕

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 15:36

    Julia24, Aga.f lubią tę wiadomość

  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaczęło się krwawienie

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka piękna ilość :) mam nadzieje że szybko poczujesz się lepiej i poświęcenie się opłaci.
    Babsi z przebojami ale ważne że zrobiłaś betę, czekam na Twój wynik.

    edit Babsii 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 11:08

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
  • Siaśka9 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane! Jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio spędzam na forum dużo czasu czytając wasze historie! Staramy się od listopada, wiec nie długo, ale głową już płata figle po każdej owulacji 🙈 zmagam się z wysoką prolaktyna i podwyższonymi androgenami, biorę dostinex i suplementy. 10 marca miałam owulację, tak wyszło z testów oraz temperatury. ♥️ Było dzień przed, w dzień owulacji i 2 dni po. 3 dni po owu pojawiło się kłucie w prawym jajniku, które się pojawia i znika, potem 5 dnia doszły bóle brzucha i pleców jak ma @, ale też nie jest to stały ból tylko chwilowy, co jakiś czas i nie jest mocny. W poprzednich miesiącach nie doświadczyłam takich objawow. Normalnie ból pojawiał się max 2 dni przed @, natomiast teraz do @ zostało jeszcze 10 dni. Jestem swiadoma, że na jakiekolwiek objawy to za szybko, ale niestety głową ma nadzieję, że jednak coś ruszyło. Co myślicie?

    8a03c1a3fa36217fe0453ad5d545e464.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 15:36

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Babsi.... krwawienie - plamienie, czy okres?? Przytulam ..... zapewne w Twojej glowie kotluje sie milion mysli :(:(

    @Siaśka9, hej, jak na 7dpo to wykres calkiem standardowy, objawy też, myślę że większość z nas obserwuje takie co miesiac. Ja również po każdej owulacji mam objawy których wcześniej nie było, myśląc że ten miesiąc jest inny, a ciąży jak nie było tak nie ma. Nawet teraz, w cyklu bezowulacyjnym mogłabym dopatrzeć się swędzenia piersi, kucia w podbrzuszu itd. Z wykresu i objawów niestety nic nie wynika, bo to są bardzo indywidualne kwestie, i lepiej byś miała tego świadomość, bo rozczarowania bywają bolesne... Niemniej życzę powodzenia i trzymam kciuki!

    @Nitka, ile jajków! 8 do zapłodnienia a co z resztą? Do zamrożenia ?? Trzymaj się tam kochana mam nadzieję, że dolegliwości szybko miną...!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2025, 11:16

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi 🫂🫂🫂

    Moja doktor mówi że przy PCOS jak 8 będzie dojrzałych to sukces więc reszta idzie bye bye bo mówi że jeśli chcemy więcej to by trzeba rozważyć bycie dawcą a ja tego bym bardzo nie chciała 😔

    PaulinKA, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi 🥺

    Niteczko 🤞 trzymam kciuki za zarodki 🥰

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Dziewczyny, zaczęło się krwawienie


    🫂🫂🫂

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi na moje wyłapałaś biochem 🙁

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiu też tak właśnie pomyślałam, że lepiej odczekać aby już mieć pewność że beta jest ponad 1000. A nie chce jej już badać bo to dodatkowy stres.

    Nitko to nic dziwnego że ogólnie tak cię bolało, ale zrobiłaś porządny kurnik! Trzymaj się kochana, odpoczywaj i wyczekuj na swojego ukochanego dzidziusia- już coraz bliżej 🩷

    Minia matkooo, chyba nie ma rzeczy która mnie bardziej irytuje niż teksty w stylu „musicie wyluzować”, „jedźcie na wakacje” wrrrr

    Babsi kochana, opisz trochę bardziej czy to jest krwawienie czy bardziej plamienie? 🫂🫂🫂 przytulam bo na pewno kosztuje Cię to dużo! 🫂

    Lusia3131 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi udało się umówić wizytę na środę, co prawda o 13:00 więc mam trochę zamieszania z pracą ale udało mi się dogadać z dziewczynami tak, żeby nie musieć za bardzo zdradzać szczegółów. Także byle do środy razem z Tobą Mola wyczekuje 🩷

    PaulinKA, Kociara20996, Smerfelinka, Lusia3131, kałamarnica 11, Julia24, Nowa2024, Księgowa, Misiula, Molahonkeey, nick nieaktualny, Kaliope, Migotka96, Insane lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 17 marca 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Mi udało się umówić wizytę na środę, co prawda o 13:00 więc mam trochę zamieszania z pracą ale udało mi się dogadać z dziewczynami tak, żeby nie musieć za bardzo zdradzać szczegółów. Także byle do środy razem z Tobą Mola wyczekuje 🩷
    Wszyscy wyczekujemy !!! <3

    Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 17 marca 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Mi udało się umówić wizytę na środę, co prawda o 13:00 więc mam trochę zamieszania z pracą ale udało mi się dogadać z dziewczynami tak, żeby nie musieć za bardzo zdradzać szczegółów. Także byle do środy razem z Tobą Mola wyczekuje 🩷


    🤞🤞🤞

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 17 marca 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi - tulę...

    Vergeet - super wieści, czekamy z Tobą! 😘

    Paulinko kochana - na jakim Ty jesteś etapie w cyklu? Czekasz teraz na @? Buziaczki

    Vergeet lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 17 marca 2025, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi przytulam cię mocno 🫂🫂🫂

    Nitka jednak była twoja pani doktor? Myślę, że na spokojnie z takiej ilości wyłapią te 8 eleganckich komórek 😘

    Vergeet ohhh czekamy do środy 😍🍀🤞

    Vergeet lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 17 marca 2025, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kałamarniczko wczoraj wzięłam ostatniego tabsa na tę moją cystę, jutro mam wizytę u lekarza.
    Chcę go zapytać czy widzi- cystę na jajniku, polipy w macicy i cokolwiek innego ...
    chyba powiem mu, że w tym miesiącu chciałabym spróbować bez letrozolu i Ovitrelle, dać ciału odpocząć, zobaczyć jak zareaguje... będę brała tylko Dostinex na prolaktynę...


    Mam nadzieję, że dostanę okres najlepiej JUŻ :D

    kałamarnica 11, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ