Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Dzięki kochane 🥹 ogólnie poszłam teraz oczywiście sprawdzić po 1h czy ten cieniuś cieniusia tam dalej jest no i jest tylko jakiś zszarzały?🤣

    IMG-0155.jpg


    @PaulinKA TAAAK, Saferka przerabiała🙈 ale Alicjasss chyba uczyła się w tej samej szkole co ona 🤣❤️
    @Vergeet przyjmuje na klatę 🤣🤪❤️
    @Ana29 małe Molaczki 🥹🥹

    Jak już jesteś taka szalona żeby testować w 9 dpo to powtorz wieczorem 😁 ja wieczorem miałam ciemniejsze niż rano 😁

    age.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę! Mam nadzieję że będą z tego małe Molaki 😂

    Zrobiłam rano zastrzyk i czułam się jakby osa mnie ugryzła 😅 Poszłam dalej spać i jakoś jest okej 😂

    Molahonkeey, a_aandzela, PaulinKA lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Jak już jesteś taka szalona żeby testować w 9 dpo to powtorz wieczorem 😁 ja wieczorem miałam ciemniejsze niż rano 😁
    Zrobiłam z drugiego moczu (ale wciąż na czczo bez picia i jedzenia) Pinka i bieluśki, więc chyba już poczekam (???) do jutra 🤣🙈 dziewczyny mam przeczucie że coś z tym testem poszło nie tak, ciężko mi uwierzyć że to to, więc staram się nie nakręcać, ale do jutra to ja chyba jajko zniosę.

    A ciekawe czemu wieczorem wychodził ciemniejszy? No teraz to już mam kolejną rozkmine 🤣

    Ana29 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    Ja też widzę! Mam nadzieję że będą z tego małe Molaki 😂

    Zrobiłam rano zastrzyk i czułam się jakby osa mnie ugryzła 😅 Poszłam dalej spać i jakoś jest okej 😂

    Najważniejsze że Wy też coś tam widzicie i nie zwariowałam 🤣 a za testowanie 9DPO to sama bym sobie wysłała paczkę klapsiaczkę 🤣

    Już nie boli?🥺

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • a_aandzela Autorytet
    Postów: 903 1545

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro na spokojnie możesz robić ;) pamietajmy ze my testujemy naprawdę wcześnie - moj prawilny test taki piękny wybarwiony wyszedł dopiero 5dni po terminie miesiączki i beta była wtedy 185 ;D więc przy becie 5ktore my tu wykrywamy to naprawdę ta kreska jest jak przez mgłe ;)
    Trzymam kciuki za Ciebie i małe Molaki 🥰

    Molahonkeey, Vergeet, PaulinKA lubią tę wiadomość

    👩‍⚖️94’ 👱‍♂️91’
    🍀starania o pierwszego malucha od 07.2024
    🧪morfologia ✅TSH 1.3, ft3,ft4 , FSH 6.98, LH 5.9, prog, estradiol, SHBG✅
    AMH 0.81❌
    suplementacja Wit D, kwas foliowy,jod,olej z wiesiołka
    24.02.2025 - ⏸️ 😍🥹😍🥹
    23.06.2025 330g małej kropeczki 🩷
    🩷
    7.08.2025 970g kropeczki 🩷🩷
    2.09.2025 1417g kropeczki 🩷🩷
    12.09 1970g kropeczki 🩷🩷
    6.10 2400 g kropeczki 🩷🩷
    30.10 3500 g kropeczki 🩷🩷
    5.11 3130g 55cm kropeczki 🩷🩷
    age.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Najważniejsze że Wy też coś tam widzicie i nie zwariowałam 🤣 a za testowanie 9DPO to sama bym sobie wysłała paczkę klapsiaczkę 🤣

    Już nie boli?🥺

    Jest okej, mały siniaczek, pieczenie ustało 😅 Powinnaś otworzyć paczkę (wierzę że masz ich dużo) za szybkie testowanie opierdalaczke 😂

    Molahonkeey, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 9 marca 2025, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Dawaj fote :D
    https://zapodaj.net/plik-TlZPkTd4Y8

    Bielsze nie będzie 😅 nawet już zdj ciemniejsze zrobilam

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Zrobiłam z drugiego moczu (ale wciąż na czczo bez picia i jedzenia) Pinka i bieluśki, więc chyba już poczekam (???) do jutra 🤣🙈 dziewczyny mam przeczucie że coś z tym testem poszło nie tak, ciężko mi uwierzyć że to to, więc staram się nie nakręcać, ale do jutra to ja chyba jajko zniosę.

    A ciekawe czemu wieczorem wychodził ciemniejszy? No teraz to już mam kolejną rozkmine 🤣
    Pokaż, może my coś wypatrzymy 😁

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam przemyślenia. W klinice Profesor powiedziała że pewnie z racji małych dawek punkcja może być później nawet 16-20 dni po rozpoczęciu a chat gpt mi tutaj takie rzeczy podpowiada

    Protokół antagonistyczny, który stosujesz (Rekovelle + Orgalutran), zazwyczaj trwa około 10–14 dni od rozpoczęcia stymulacji do punkcji jajników.
    Przebieg protokołu antagonistycznego w IVF:
    1. Początek stymulacji gonadotropinami (Rekovelle) – od 2.–3. dnia cyklu.
    2. Dodanie antagonisty GnRH (Orgalutran) – zwykle od 5.–6. dnia stymulacji, gdy pęcherzyki osiągają ok. 12–14 mm.
    3. Monitorowanie jajników – zazwyczaj 2–4 wizyty USG i badania estradiolu w trakcie stymulacji.
    4. Trigger owulacji (Decapeptyl/hCG) – podaje się, gdy większość pęcherzyków ma ok. 17–20 mm (zwykle po 10–12 dniach stymulacji).
    5. Punkcja jajników – 34–36 godzin po podaniu triggera (zazwyczaj ok. 12.–14. dnia protokołu).

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f no tu nic nie widzę. Ile jesteś DPO? :)

    Mola - no jest wciąż. Kurcze. A może? Przecież 9dpo już się zdarzają słabo dodatnie testy. Zobaczymy wieczorem/jutro. Dawaj zdj tego pinka, skoro już się przyznałaś :D

    Vergeet - aha! no dobrze, to moje kciuki pozostają zaciśnięte już na poczet jutrzejszej bety :*

    U mnie dziś Lametta wjechała. <3 rośnijcie pęcherzyki!

    Nowa2024, Ana29, Vergeet, Molahonkeey, Motylek93 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka myślę, że chat gpt raczej podszedł „standardowo” do tematu stymulacji i punkcji 😉 ja bym zaufała profce, w końcu ona robi takie rzeczy na codzień a jednak każdy przypadek jest indywidualny 😁

    Vergeet współczuje tej akcji z autem, zepsute auto i to jeszcze na autostradzie to moja fobia 😬

    Mola ‼️ no coś się chyba tam dzieje 😁 ale! Dostajesz po pupce za wczesne testowanie 🦵🍑
    Kciuków nie puszczam-wiadomo! 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Oszaleje ze szczęścia jak w tym miesiącu znowu będzie taki szał z ciążami 😁💪😍

    U mnie wczoraj okres bardzo skąpy ale dzisiaj już konkret 💪 mimo wszystko wczoraj liczę jako pierwszy dzień cyklu, prawda? Bo chat gpt właśnie tak twierdzi 😁 wiec dzisiaj wleci pierwsza dawka estrofemu i podjęłam decyzję, że będę brała pod wieczór 3 tabsy na raz

    Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Aga.f no tu nic nie widzę. Ile jesteś DPO? :)

    Mola - no jest wciąż. Kurcze. A może? Przecież 9dpo już się zdarzają słabo dodatnie testy. Zobaczymy wieczorem/jutro. Dawaj zdj tego pinka, skoro już się przyznałaś :D

    Vergeet - aha! no dobrze, to moje kciuki pozostają zaciśnięte już na poczet jutrzejszej bety :*

    U mnie dziś Lametta wjechała. <3 rośnijcie pęcherzyki!
    Ekstra! 🍀 kiedy monitoring kochana?💚

    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Dzięki kochane 🥹 ogólnie poszłam teraz oczywiście sprawdzić po 1h czy ten cieniuś cieniusia tam dalej jest no i jest tylko jakiś zszarzały?🤣

    IMG-0155.jpg


    @PaulinKA TAAAK, Saferka przerabiała🙈 ale Alicjasss chyba uczyła się w tej samej szkole co ona 🤣❤️
    @Vergeet przyjmuje na klatę 🤣🤪❤️
    @Ana29 małe Molaczki 🥹🥹
    Ejjj tu jest już całkiem mocny! 🥹🥹
    Edit oczywiście już studzę zapał bo to poczasiak ble ble ble 😂 czekamy pod kibelkiem jutro!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2025, 10:24

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Aga.f no tu nic nie widzę. Ile jesteś DPO? :)

    Mola - no jest wciąż. Kurcze. A może? Przecież 9dpo już się zdarzają słabo dodatnie testy. Zobaczymy wieczorem/jutro. Dawaj zdj tego pinka, skoro już się przyznałaś :D

    Vergeet - aha! no dobrze, to moje kciuki pozostają zaciśnięte już na poczet jutrzejszej bety :*

    U mnie dziś Lametta wjechała. <3 rośnijcie pęcherzyki!
    10-11 dpo. Teoretycznie wczoraj powinnam mieć @, ale aplikacja mi zmieniła na 15 marca 😒 bo owulacja była późno, o ile wgl była

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2025, 10:25

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka dobrze to rozplanowałaś, że zastrzyk i od razu dalej spanko- myślę że idzie to przeżyć w ten sposób. No a co do stymulacji to lepiej zaufać lekarce, czat jednak ma jakieś swoje algorytmy które są bardziej techniczne i niedopasowane do konkretnej osoby. Można zapytać wiadomo, ale nie ma co się tym sugerować ostatecznie.

    Kałamarnica wysyłam wilki żeby powyły troche na pęcherzyki, aby je zmotywować do wzrostu! 🐺

    Aga.f też niestety nic nie widzę ale kciuki zaciśnięte bo już było wiele takich sytuacji że 10/11dpo biel a nagle wyskoczyła w 12dpo 🤞🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2025, 10:27

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Ejjj tu jest już całkiem mocny! 🥹🥹
    Edit oczywiście już studzę zapał bo to poczasiak ble ble ble 😂 czekamy pod kibelkiem jutro!

    Oczywiście że sprawdziłam dwie godziny później i jest jeszcze lepiej widoczna niż godzinę temu 🤣 ale ciężko mega na zdjęciu to złapać…
    IMG-0169.jpg

    a PINK to już w ogóle hardkor żeby coś zobaczyć, wydaje mi się że biel na pinku z drugiego siku:

    IMG-0164.jpg



    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Vergeet nie zazdroszczę akcji z lawetą 🥺

    A ja dziewczyny wymiękłam, stwierdziłam, że niedziela 9dpo to świetny czas na testowanie🤣 i teraz trochę żałuję, bo niby coś tam przebija, ale wmawiam sobie, że to kreska testowa albo, że inni tego nie zobaczą i mój mózg robi mi już psikusa i zwariowałam i proszę o miejsce na Babińskiego w Krakowie 🤣 a im dłużej się dopatruję tym mniej widzę 🙈

    HALO @ALICJASSS 🤣🤣

    IMG-0151.jpg
    IMG-0149.jpg
    Mój z 9ddpo tej samej firmy tez tak wyglądał 😄😄😄❤️

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Zrobiłam z drugiego moczu (ale wciąż na czczo bez picia i jedzenia) Pinka i bieluśki, więc chyba już poczekam (???) do jutra 🤣🙈 dziewczyny mam przeczucie że coś z tym testem poszło nie tak, ciężko mi uwierzyć że to to, więc staram się nie nakręcać, ale do jutra to ja chyba jajko zniosę.

    A ciekawe czemu wieczorem wychodził ciemniejszy? No teraz to już mam kolejną rozkmine 🤣

    A no nie wiem dlaczego tak było 😁 alee dłuuugo było tak że rano mega bladzioszki a wieczorem konkrety 🙂

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    age.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Mój z 9ddpo tej samej firmy tez tak wyglądał 😄😄😄❤️
    🥹💕 ooo mamo, nie wiem jak ja do jutra wytrzymam 🤣 albo tak jak Ana pisze do wieczora 😆

    Ann35 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 9 marca 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Ekstra! 🍀 kiedy monitoring kochana?💚


    Monitoring 18.03, w przyszły wtorek, to będzie 11d.c. Zobaczymy czy coś urośnie. 🥹

    Molahonkeey, Ana29, Julia24, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ