Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂
Odpowiedz

W lutym Vergeet szczęście dała, oby w marcu też się wykazała 😂😂😂

Oceń ten wątek:
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Ana, na zaparcia w ciąży stosuje się https://www.doz.pl/apteka/p125373-Dicopeg_proszek_do_sporzadzania_roztworu_doustnego_10_g_14_saszetek

    To działa delikatnie, efekt po wypiciu dopiero po 24-48 godzinach. W bardziej zaawansowanej ciąży bez tego co jakiś będzie ani rusz, więc możesz sobie kupić już teraz. Doraźnie sobie stosuj.

    No albo czopki np.
    https://www.doz.pl/apteka/p135390-Avenalax_Czopki_glicerolowe_2_g_10_szt._Avena

    Wszystkie nas to czeka… nie straszę, tylko ostrzegam 😂

    Dzięki Insane ! 🥰
    Póki co ratuje się jabłkiem, kawa i sokiem z kapusty 🥹🥹

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    A Staremu kupiłam w pepco na szybko małe skarpetunie , włożyłam tam test ciążowy i też do pudełeczka, nie byłam wcześniej przygotowana więc musiałam improwizować 🥹
    Ja za pierwszym razem też zrobiłam tak samo, na szybko w pepco kupowałam skarpetki 😀
    Teraz leżą też na dnie szuflady bo nie odważyłam się jeszcze ich wyjąć ponownie 🙈 a wcześniej przez kilka dni leżały na oparciu kanapy i codziennie na nie patrzyliśmy 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2025, 10:09

    Ana29, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola ale super to pudełko! Już sobie zapisałam link na kiedyś tam 🤪

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Ja za pierwszym razem też zrobiłam tak samo, na szybko w pepco kupowałam skarpetki 😀
    Teraz leżą też na dnie szuflady bo nie odważyłam się jeszcze ich wyjąć ponownie 🙈 a wcześniej przez kilka dni leżały na oparciu kanapy i codziennie na nie patrzyliśmy 🥹

    🥹🥹🥹

    Zaraz znowu będziesz mogła je wyjąć 🩷

    age.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś znalazłam w laboratorium skarpetki takie maleńkie, pisałam Wam kiedyś. Mam schowane w takim ładnym szklanym pudełeczku. Ale mam coraz więcej wątpliwości, czy kiedykolwiek z nich skorzystam. 😭

    Babsi - jeszcze chciałam Tobie napisać, że przytulam Cię przy tej małpie. 🫂

    Vergeet, Babsi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Ja kiedyś znalazłam w laboratorium skarpetki takie maleńkie, pisałam Wam kiedyś. Mam schowane w takim ładnym szklanym pudełeczku. Ale mam coraz więcej wątpliwości, czy kiedykolwiek z nich skorzystam. 😭

    Babsi - jeszcze chciałam Tobie napisać, że przytulam Cię przy tej małpie. 🫂

    Kalamarniczko co to za smutasy? 🥺🥺

    Zaraz będziesz mogła z nich skorzystać! Jeszcze tylko momencik ❤️

    age.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Kalamarniczko co to za smutasy? 🥺🥺

    Zaraz będziesz mogła z nich skorzystać! Jeszcze tylko momencik ❤️

    A jakoś mnie podłamało to ostatnie niepowodzenie bardzo. Mniej rzeczy mnie cieszy, mimo sprzyjającej pogody. Ten weekend był taki trudny, pełny emocji takich złych z mojej strony. Mój Mąż chyba nie odpoczął za bardzo przez moje marudzenie. I wstałam dziś z kiepskim nastrojem na nowy tydzień. Ech, sorry, że Wam tu smęcę, kiedy tyle dobrego dzieje się na forum. 😘😢

    Chesterko - zaglądasz tu czasem kochana? 😘

    I Tarisal - dużo myślę o Tobie, mam Cię w sercu cały czas i po cichu Ci wciąż kibicuję. 💗

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • SolAngelica Autorytet
    Postów: 1210 1665

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola❤️❤️❤️❤️
    Czekamy na betę dla formalności. Gratuluje

    I na pozostałe bety dziś też czekamy
    Ja myślę że jak tak dalej pójdzie to veerget będzie wątek prowadzić do końca swojej ciąży bo widzę że dobra pasa tu trwa :)

    Molahonkeey, Vergeet, a_aandzela lubią tę wiadomość

    7.05.2020 ⏸
    8.05 12 dpo beta 105
    11.05 15 dpo beta 410
    Progesteron 27.6
    14.05 beta 1694
    Progesteron 21
    22.05 USG pęcherzyk ciążowy 10 mm z widocznym pęcherzykiem żółtkowym

    26.05 USG z widocznym serduszkiem ;)

    Starania o 2 dziecko od styczeń 2024.

    24.11.2024 ⏸️ cień na teście 10dpo

    25.11. 2024 ⏸️ 11 dpo


    27.11.2024 13 dpo beta 84.68
    Próg 12.66

    29.11.2024 15 dpo
    Beta 191.7
    Próg 17.8

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poprawę humorku w przerwie na oczekiwanie na wszystkie wyniki tutaj pokazuję wam mój kubeczek, z którego popijam sobie w pracy:

    d6936ae1639c6.jpghttps://zapodaj.net/plik-CO1bFCm0IE

    Hopex2, Molahonkeey, Vergeet, a_aandzela, PaulinKA, nick nieaktualny, Aksandra, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolAngelica wrote:
    Mola❤️❤️❤️❤️
    Czekamy na betę dla formalności. Gratuluje

    I na pozostałe bety dziś też czekamy
    Ja myślę że jak tak dalej pójdzie to veerget będzie wątek prowadzić do końca swojej ciąży bo widzę że dobra pasa tu trwa :)

    No będzie musiała czekać aż jej wszystkie pisklaczki się wyklują :D

    @kałamarniczko, chyba rozumiem Twój vibe... niby spoko, dobre żyćko, tłumaczę sobie że muszę dbać o to co mam, bo przecież to Mąż jest moim głównym oparciem teraz i nie chcę absolutnie by cierpiał przez moje humorki... ale ... jakoś mi tak smutno...

    A z drugiej strony - ja po kilku miesiacach starań myślałam, że nie wytrzymam roku.
    A teraz myślę, że jak trzeba będzie to wytrzymam i dwa, i trzy... co innego nam zostało, przecież nie tupniemy nogą, nie odwrócimy się tyłem, nie złożymy broni dopóki te maleńkie oczka nie spojrzą na nas pewnego ranka, prosząc o zabawę o 5 nad ranem...

    @Insane, biorę -rzyganie, zaparcia, hemoroidy, rozstępy i wszystko co najgorsze! Przyjmę z pokorą i uśmiechem na twarzy. i jak tu będę Wam (mam nadzieję, że już niedługo) marudzić że mi ciężko bo puchną mi nogi- walnijcie mnie w łeb :D

    Molahonkeey, kałamarnica 11, Vergeet, a_aandzela, Nowa2024, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, lada dzień wszystki będziecie te skarpetusie wyciągać z tych szuflad 💚🍀

    Dzięki @Solusia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2025, 10:52

    Vergeet, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 10 marca 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kalamarnico @PaulinKA łączę się z Wami w tych trudnych emocjach 🫂🫂🫂. Mi też jest bardzo ciężko.
    Czuję, że muszę rzucić doktorat, żeby unormować poziom stresu w moim życiu, a to tak jakby przekreślenie 2.5 roku mojej pracy... No ale priorytety 🫣, wiadomo dzidziuś najważniejszy, ale ta niepewność mety bywa dobijająca 😓.

    Edit: Tzn. rzucić dopiero jeśli ministerstwo nie zgodzi się na jego przedłużenie... Ale mieć to jako plan B.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2025, 11:28

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola przepiękny prezent. Koniecznie po daj znać jak reakcja męża 🥹
    I oczywiście zostań tu z nami nawet po porodzie. Będziemy tu oczekiwać na każde zdjęcie z usg, a później już te po narodzinach ❤️ 😁
    Ale ja liczę na to, że tu zaraz każda z nas będzie w ciąży i nie trzeba będzie się przenosić na inny wątek, a zostaniemy tu w stałym składzie ❤️❤️❤️

    Kałamarnica : pozwól sobie na te emocje 😞 Każda z nas przez to przechodziła i niejedna jeszcze będzie przechodzić. Mimo szczęścia w życiu i tak brakuje tego dopełnienia w postaci dziecka. I mam nadzieję, że już wszystkie za niedługo też przekażemy swoim drugim polowkom te piękne wieści i małe skarpetunie będziemy kupować 🥹

    kałamarnica 11, Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te pisklaczki mi się spodobały 😂🩷🐥
    Zwłaszcza, że kolejny miesiąc jest właśnie wielkanocny!

    Nowa2024, PaulinKA lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola weszłam na chwile w przerwie i jakie piekne kreski🥹 gratuluję mamusiu! Beta to tylko formalność 😁
    Piękne jest też to pudełeczko, mąż będzie wzruszony😊

    Czekam na wasze wyniki ✊

    Vergeet, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę że przed świętami zobaczę ⏸️ i pierwszą stymulacją okaże się szczęśliwa

    a_aandzela, Nowa2024, Insane, Vergeet, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 878 257

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-QXYUfAVG9I

    Wyskoczylo mi to, wizyta za 1 zł w klinice niepłodności. Może któraś z Was skorzysta

    💃1994
    🕺1991

    👶2020

    Drugie luźne starania o 👶 od 2023
    06.23 - biochem💔
    08.23 -biochem 💔

    Starania na poważnie od 09.2024
    23.06.25 - II kreski 😊
    07.10.25 - 17+4 🪽💔

    Cykle nieregularne, cykle bezowulacyjne, monitoringi, podejrzenie PCO,

    •Progesteron 8dpo - 14,300ng/ml
    • 03.2025 - AMH 1,63ng/ml
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola piękny prezent dasz mężowi na Dzień Mężczyzn 😁

    PaulinKA, Molahonkeey, Aga.f lubią tę wiadomość

  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ho Dziewczyny :)

    można dołączyć? Parę nicków znam z wątków miesięcznych :)
    Taki trochę nomad ze mnie ;) Jedną nogą in vitro, ale rzutem na taśmę dosłownie wyżebrałam jeszcze w mojej klinice parę cykli stymulowanych do współżycia celowanego ;) I tak się kulam od grudnia w zawieszeniu. Papiery do procedurry leżą na biurku i czekają, aż je podpiszę.

    Na forum jestem od 2020, staramy się od kilku lat z przerwami w międzyczasie, jak widać z marnym skutkiem ;) Od ubiegłego roku diagnozujemy co się da i niestety różne kwiatki powychodziły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2025, 11:47

    Ann35, Julia24, Vergeet, nick nieaktualny, Ola8999 lubią tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjasss wrote:
    Mola przepiękny prezent. Koniecznie po daj znać jak reakcja męża 🥹
    I oczywiście zostań tu z nami nawet po porodzie. Będziemy tu oczekiwać na każde zdjęcie z usg, a później już te po narodzinach ❤️ 😁
    Ale ja liczę na to, że tu zaraz każda z nas będzie w ciąży i nie trzeba będzie się przenosić na inny wątek, a zostaniemy tu w stałym składzie ❤️❤️❤️

    Jejuuu, ja nie biorę innej opcji pod uwagę w ogóle...🥹💗
    Alicjasss wrote:
    Mola piękny prezent dasz mężowi na Dzień Mężczyzn 😁

    aaahahaha ale pięknie to obmyśliłaś 😂 Faktycznie! 🤭

    Laski mam takie uczucie okresowo/owulacyjne 😂😂 Dziwne max 😂 Mężowi wręczę prezencik po mojej prezentacji jednak o 15:30 🤭


    Alicjasss, Vergeet lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ