X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐
Odpowiedz

W maju święto mają Matki 💕, w styczniu chce odebrać swoje kwiatki 💐

Oceń ten wątek:
  • Paula6432 Przyjaciółka
    Postów: 74 81

    Wysłany: 23 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Gratki Ilona!

    Paula jak Twoja sytuacja?

    Ja już po konsultacji z ginem. Mam dwie bety ale dostałam informację że niekoniecznie czekać dwa dni tylko druga zrobić nieco później. Jedna planuje jutro a druga pewnie we wtorek by jeszcze w razie potrzeby złapać lekarza przed wyjazdem. No i dostałam Dupka by wesprzeć kropka w utrzymaniu się na miejscu. 😊 Jest jeszcze bardzo wcześnie i próbuję się nie nakręcać ale zaczynam wierzyć, że może tym razem się uda. 🍀

    Ja miałam okropny stres w pracy, dwa dni wycięte z życiorysu. Z tego wszystkiego nawet nie testowałam. Jutro rano będę już na spokojnie testować🤞🏼

    Ilona.. lubi tę wiadomość

    '98👩‍🔬👨‍🔬🐱

    Starania od 6.2023
    Regularne cykle 29-31 dni
    Ciąża biochemiczna 6/7.2023 - 5t

    06.2024 AMH 11,6 ng/ml
  • sofiz Koleżanka
    Postów: 47 68

    Wysłany: 23 maja, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja kuzynka dzisiaj urodziła drugie dziecko
    OGROMNIE się tym cieszę

    ale się popłakałam bo chyba za dużo emocji się we mnie nagromadziło, 8 dni do testowania

    Ilona.. lubi tę wiadomość

    🔬 hormonalny chaos
    🙋🏻‍♀️ 32, Poznań
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 23 maja, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sofiz wrote:
    moja kuzynka dzisiaj urodziła drugie dziecko
    OGROMNIE się tym cieszę

    ale się popłakałam bo chyba za dużo emocji się we mnie nagromadziło, 8 dni do testowania
    Czasami po prostu trzeba się wypłakać, takie rozładowanie emocji jest dobre 🌸
    Głowa do góry, wszystko będzie dobrze :)

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 23 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Gratki Ilona!

    Paula jak Twoja sytuacja?

    Ja już po konsultacji z ginem. Mam dwie bety ale dostałam informację że niekoniecznie czekać dwa dni tylko druga zrobić nieco później. Jedna planuje jutro a druga pewnie we wtorek by jeszcze w razie potrzeby złapać lekarza przed wyjazdem. No i dostałam Dupka by wesprzeć kropka w utrzymaniu się na miejscu. 😊 Jest jeszcze bardzo wcześnie i próbuję się nie nakręcać ale zaczynam wierzyć, że może tym razem się uda. 🍀
    Uda sie 💪❤️dobrze ze lekarz włączył Ci progesteron 👍

  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 23 maja, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sofiz wrote:
    moja kuzynka dzisiaj urodziła drugie dziecko
    OGROMNIE się tym cieszę

    ale się popłakałam bo chyba za dużo emocji się we mnie nagromadziło, 8 dni do testowania

    Bardzo rozumiem i tulę. Od roku wyje przy każdym porodzie i ogłoszonej ciąży niezależnie od tego jak cieszę się z czyjegoś szczęścia. Te emocje się nie wykluczają wbrew pozorom, bo jedne dotyczą Twojego bólu inne teg, że naprawdę chcemy dla innych dobrze. ❤️


    Czy któraś z Was brała duphaston? Jak się po tym czułyście? Ja właśnie sobie uświadomiłam, że po nim krwawienie nie przyjdzie ale to przecież nie znaczy, że kropek będzie rósł jak trzeba i zaczęłam się bać i podważać sens jego brania...

    sofiz lubi tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 23 maja, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Trzymam mocno kciuki, żeby kropek został na miejscu 🥹❤️

    Ja melduję @, także back in the game, girls 😎
    Dobrze że ta wredota 🐒przyszła, bo zaraz możesz zaczynać ponownie 💪 podoba mi się to Twoje badass nastawienie 😆❤️

  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 23 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Czy któraś z Was brała duphaston? Jak się po tym czułyście? Ja właśnie sobie uświadomiłam, że po nim krwawienie nie przyjdzie ale to przecież nie znaczy, że kropek będzie rósł jak trzeba i zaczęłam się bać i podważać sens jego brania...[/QUOTE]

    Ja brałam. W prawdzie nie mam w tym za wiele doświadczenia bo mi go gin włączyła ale od tego majowego cyklu, po owulacji. Bo to mój powrót do starań po poronieniu i dla pewności włączyła proga. Brałam 10 dni i później koniec i miałam czekać czy test czy 🐒, niestety przyszła 🐒🤦‍♀️. Teraz we wtorek idę na kolejny monitoring bo muszę wiedzieć kiedy znowu brać tego dupka. Ja się po nim czułam ogólnie ok, przez większość dni. Nie zauważyłam żebym miała jakieś skutki uboczne te np co są napisane w ulotce. Natomiast ostatnie 2 dni brania 9 i 10 dzień to był kosmos 😂byłam jak wściekła osa, powiedzieć że mnie wkurzało coś to nie powiedzieć nic 😂 i to była jazda bo raz wkurw a za chwilę szloch i histeria i tak parę razy dziennie. Być może to kwestia tego że czułam że w tej
    Cyklu się nie uda no i zaczynał się pms, może to nie kwestia samego dupka natomiast ginekolog mnie uprzedzała ze mogę być po nim „bardziej nerwowa” 😂

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 23 maja, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Dobrze że ta wredota 🐒przyszła, bo zaraz możesz zaczynać ponownie 💪 podoba mi się to Twoje badass nastawienie 😆❤️
    Tym razem się naprawdę ucieszyłam jak przyszła :) bo mogę spokojnie zacząć cykl. Także odliczamy do 8 dnia i jedziemy xD ( moja gin mówi żeby zacząć od 8 dnia i co 2 dzień działać )
    W tym miesiącu mam plan skupić się na turbo odżywczej diecie, dopilnować suplementacji i ogólnie mieć super luzik 😎

    OldMe-NewMe lubi tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 23 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Tym razem się naprawdę ucieszyłam jak przyszła :) bo mogę spokojnie zacząć cykl. Także odliczamy do 8 dnia i jedziemy xD ( moja gin mówi żeby zacząć od 8 dnia i co 2 dzień działać )
    W tym miesiącu mam plan skupić się na turbo odżywczej diecie, dopilnować suplementacji i ogólnie mieć super luzik 😎
    Dobre podejście 💪 ja też już cisnę Turbo dietę i jogę 💪
    Widzę że podejścia do sprawy sa różne 😅moja gin mówi żeby te kluczowe 5 dni cisnąć codziennie 😅

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 23 maja, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    Dobre podejście 💪 ja też już cisnę Turbo dietę i jogę 💪
    Widzę że podejścia do sprawy sa różne 😅moja gin mówi żeby te kluczowe 5 dni cisnąć codziennie 😅
    Są różne szkoły :D
    Tutaj tłumaczyła, że ważna jest też jakość nasienia. Regularnie ale jednocześnie jest czas na regenerację.
    I to też jest sposób na przesuniętą owulacje. Niby wiesz kiedy jest, a czasami robi psikusa i jest później albo wcześniej 🤡

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 284 284

    Wysłany: 23 maja, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Laski u mnie 2 kreski!!! Ja nie wiem jak się wrzuca zdjecie testu?! Kreski już w pierwszej minucie

    Robiłaś dziś betę ? Albo zamierzasz ? ;)

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe

    preg.png
  • OldMe-NewMe Autorytet
    Postów: 720 752

    Wysłany: 23 maja, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Są różne szkoły :D
    Tutaj tłumaczyła, że ważna jest też jakość nasienia. Regularnie ale jednocześnie jest czas na regenerację.
    I to też jest sposób na przesuniętą owulacje. Niby wiesz kiedy jest, a czasami robi psikusa i jest później albo wcześniej 🤡
    No właśnie slyszlam że są 2 podejścia - jedno co 2 dni a drugie codziennie i teraz nie wiem na które się zdecydować 😅 laski a Wy jak „działacie” ?

  • Insane Autorytet
    Postów: 616 630

    Wysłany: 23 maja, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj przepłakałam cały dzień. Dzisiaj już mi lepiej, chyba potrzebowałam wszystko z siebie wylać. Głupia torbiel (którą przecież czułam, że mam, więc sama nie wiem czego się spodziewałam) sprawiła, że zobaczyłam wszystko w czarnych barwach. Mam nadzieję, że ta torbiel na prawy jajniku to tylko wypadek przy pracy i pęcherzyk na lewym będzie się dalej rozwijał. Wczoraj miał 14 mm, czyli wygląda jakby rósł. Planuję jeszcze dwa monitoringi w tym cyklu. W pierwszej ciąży też miałam długo torbiel na jajniku.

    Co do współżycia to czasami staraliśmy się codziennie, ale trochę mam dość traktowania seksu czysto reprodukcyjnie. Jak jest ochota to ok, a jak nie, to zmuszanie się przynosi chyba odwrotny efekt. Lekarze i opinie w necie są różne, ale z jakim lekarzem nie rozmawiałam to zaleca max co drugi dzień. Teraz przy okazji monitoringu lekarz mi powiedział 2-3 razy w tygodniu.

    40 tc 💔
  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 284 284

    Wysłany: 23 maja, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam betę 26,9. Jestem 3/4 dni przed okresem co sądzicie ?

    Insane, DaruniaKa, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 23 maja, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona.. wrote:
    Dziewczyny mam betę 26,9. Jestem 3/4 dni przed okresem co sądzicie ?
    Zrób kolejną za 2 dni, wygląda dobrze

    Ilona.., M93 lubią tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • PsiaMama93 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 23 maja, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was brała duphaston? Jak się po tym czułyście? Ja właśnie sobie uświadomiłam, że po nim krwawienie nie przyjdzie ale to przecież nie znaczy, że kropek będzie rósł jak trzeba i zaczęłam się bać i podważać sens jego brania...[/QUOTE]

    Ja brałam w poprzednim cyklu po inseminacji i w sumie nic mi nie było a jak przeczytałam ulotke to sie przeraziłam 😀 miałam trochę zmienne nastroje😉 okres spóźnił mi się 4 dni 😉

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 194 121

    Wysłany: 23 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe wrote:
    No właśnie slyszlam że są 2 podejścia - jedno co 2 dni a drugie codziennie i teraz nie wiem na które się zdecydować 😅 laski a Wy jak „działacie” ?
    Ja testowałam jedno (czyli codziennie) i drugie (czyli co 2-3 dzień) i przy tym drugim podejściu udało mi się dwa razy zajść w ciążę -inna kwestia że biochemiczne , a przy roku kochania się bardzo często nawet codziennie nie było nic 🤷🏼‍♀️

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 23 maja, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa miesiące temu jak zaszłam w biochemiczną to co dwa dni, a w tym miesiącu codziennie i nic nie dało! 😆

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 23 maja, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Ja dwa miesiące temu jak zaszłam w biochemiczną to co dwa dni, a w tym miesiącu codziennie i nic nie dało! 😆
    Teraz statystycznie wychodzi ze po biochemicznej będzie fizjologiczna :D także jazda co 2 dni, moja droga :D

    Jedziemy na tym samym wózku xD

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 624 745

    Wysłany: 23 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Teraz statystycznie wychodzi ze po biochemicznej będzie fizjologiczna :D także jazda co 2 dni, moja droga :D

    Jedziemy na tym samym wózku xD
    No dobra, zobaczymy jak to będzie 😅
    Kiedy wypada Ci owu? 😎

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ