Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu dobra passa trwa🍀niechaj wysyp bąbelków nam da👶
Odpowiedz

W marcu dobra passa trwa🍀niechaj wysyp bąbelków nam da👶

Oceń ten wątek:
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 30 marca, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aszin to co napisałaś jest tak przejmujące...😭💔 Przytulam mocno..

    @Wyobraznia dla spokoju, ja bym pojechała na SOR 😚

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 30 marca, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin 💔 nie wiem co można powiedzieć w takiej sytuacji… po prostu bardzo mi przykro 😓
    Trzymaj się kochana 🫶🏼

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 30 marca, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje kropeczka na pokładzie i serdecznie dziękujemy za każdego kciuka 🥰

    @Bajka nie było ananasów, nie było frytek z maca 🙃😉
    Założyłam skarpetki, które miałam przy okazji punkcji. Uznałam, że skoro dała 3 ładnej klasy zarodki to te skapeciory mają szansę być szczęśliwe 😅 A te, które miały być pierwotnie moimi szczęśliwymi i miałam je podczas USG, gdzie się okazało, że mam cienkie endo i był strach czy w ogóle będzie transfer to zakopałam głęboko w szafie 🤣

    Rosół ugotowałam po powrocie, siorbałam cieplutki i tyle z moich rytuałów 🤭

    clara, Loraa, Imazolka, Biochemiczka, Ann35, Lisik, Aga_92, Nitka96, Motylek93, Bajka92, Aaagaa, Jaszczureczka, Migotka96, Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8051

    Wysłany: 30 marca, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Dziewczyny mnie dziś boli brzuch jak na okres. Poszłam do łazienki a tam krew na wkładce. Jestem przerażona, na razie jest spokój i świeża krew nie leci ale nie wiem co robić. Tak bardzo się boję 🥺

    Nie chcę Ci powiedzieć że na.pewno jest wszystko w porządku, bo tego nie wiem, ale powiem Ci jak było u mnie...
    Jak po tygodniu l4 na młodego już miałam wrócić do pracy, wstałam rano a tu krew... na papierze była jeszcze jakby świeża, a potem już nic... poszłam do męża I mówię mu ze to znowu koniec... 😢 napisałam bo mojej w klinice, kazała przyjechać, zaczęliśmy od usg żeby nie przeciągać... był pęcherzyk odpowiedni rozmiarowo do daty transferu, usłyszałam, że mogę przyjechać zawsze, że zawsze mnie gdzieś wcisnie, ale nie widać żadnego powodu do niepokoju, że na tym etapie krwawienie występuje w 50% przypadków, to mój 3 transfer na typ etapie, nie miałam żadnego takiego krwawienia ani w naturalnej ciąży, ani z młodym, ani tej poronionej... więc spanikowałam... rozumiem że się boisz 🫂, pamiętaj ze jeżeli cokolwiek Cie niepokoi możesz jechać na sor... tam na pewno uspokoją, bo na pewno wszystko jest dobrze 😘

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 30 marca, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin boże poryczałam się jak zobaczyłam Twoją wiadomość. Tak bardzo mi przykro… niesprawiedliwe to mało powiedziane… Tak bardzo pragnę żeby ta zła strona statystki odczepiła się od nas wszystkich i pozwoliła w końcu cieszyć się bez strachu zaglądającego zza pleców.😔 mogę się tylko domyślać jak trudne musiały to być dni, jesteś niesamowicie silna. Będziemy tu z Tobą w każdym kolejnym kroku. Daj znać czego potrzebujesz 😞💔

    Wyobraźnia, mam nadzieję że ta krew to tylko jakieś naczynko, ale jak cię to martwi to tak jak dziewczyny pisały - leć na SOR. Zawsze lepiej pojechać jeden raz za dużo niż za mało ❤️‍🩹 Trzymam za Was kciuki ❤️

    Sylaada cudownie! Grzej brzusio i niech kropek zadomawia się na najbliższe 9miesiecy ❤️

    Vergeet, ale Cię jajo oszukało, no to kciuki za naturalsa. 🤞😘
    Nitko za Ciebie podwójne kciuki☺️❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 30 marca, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Niteczko a na co dostałaś immunoglobuliny? Gdzieś przeoczyłam

    Aszin strasznie mi przykro, łamie się serce 💔 trzymaj się jakoś.. 🫂

    Takie zalecenia dostałam po wizycie u immunolog, bo dla mnie to czarna magia i dopiero się w to wgryzam ⬇️

    Z uwagi na alloMLR 14 % wlew 20 g immunoglobulin dożylnie 3-4 dni przed transferem, kolejny wlew ok 4 tygodnie po pozytywnym teście ciążowym

    Dziękuję dziewczyny za wszystkie kciuki mam nadzieję że ten ostatni zarodeczek będzie tym który zostanie ze mną na 9 miesięcy 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 23:24

    Sylaada, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 31 marca, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia, ja miałam powiedziane tak. Świeża krew=szpital. Wiadomo, wiele zrobić nie mogą ale ja np dostawałam zastrzyki przeciwskurczowe. Też krwawilam w ciąży, to dość częste niestety na początku ciąży. Wiem jaki okropny stres to wywołuje....

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Regina d Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 31 marca, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aszin bardzo mi przykro, okropna wiadomość. Trzymaj się! <3
    @Wyobraźnia Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy <3
    @Sylaada gratulacje!!!! <3

    Ja dziś znowu zrobiłam test i jedna kreska. Myślę, że jutro po becie będę płakać :(

    zapodaj.net/plik-CkEQegO9lM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 11:54

    *Starania od 2023
    zaburzenia lękowe: Elicea, Pregabalin
    niedoczynność tarczycy: Euthyrox n25
    inne: Glucopache, Femibion, Inozytol, Enzym q10.
    *IVF
    od 03/03/2026 - stymulacja: Orgalutran, Menopur, Ovitrelle
    18.03.2026 - 1 w życiu punkcja (+Unidox Solutab)
    ➡️5 🥚, trzy zarodki, został jeden wojownik 👊 (Cyclogest 400, Duphaston 10 mg)
    23.03.2026 - transfer świeży

    W oczekiwaniu na testowanie 🥺 - 01/04

    ***
    Now I'm gonna tell my mama
    That I'm a traveller
    I'm gonna follow the sun
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 31 marca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regina :(
    Jaki masz dalszy plan?

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Regina d Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 31 marca, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie czekam na betę, może jednak ten test nic nie znaczy :( chcę w to wierzyć. Potem nie wiem, zobaczymy co lekarze powiedzą.

    Znacie takie przypadki, żeby nie wyszedł test po 8 dniach od transferu a beta tak? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 11:54

    *Starania od 2023
    zaburzenia lękowe: Elicea, Pregabalin
    niedoczynność tarczycy: Euthyrox n25
    inne: Glucopache, Femibion, Inozytol, Enzym q10.
    *IVF
    od 03/03/2026 - stymulacja: Orgalutran, Menopur, Ovitrelle
    18.03.2026 - 1 w życiu punkcja (+Unidox Solutab)
    ➡️5 🥚, trzy zarodki, został jeden wojownik 👊 (Cyclogest 400, Duphaston 10 mg)
    23.03.2026 - transfer świeży

    W oczekiwaniu na testowanie 🥺 - 01/04

    ***
    Now I'm gonna tell my mama
    That I'm a traveller
    I'm gonna follow the sun
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3275 8753

    Wysłany: 31 marca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niteńko, ja popieram tak jak pisze Aksandra, heparyna rano, acard przed snem. Na eurhyrox to ja wg staram sie obudzić tak z 2 h przed ostatecznym wstaniem wiec biore go kolo 4-6 rano żeby wstać i moc po prostu jeść;) poza tym wczesnie rano chyba lepiej sie nawet wchlania. Prolutex wolałam brac na noc zeby miec boost progesteronowy, choc i tak budziłam sie w nocy na besins i cyclogest..
    Ale jak juz lekarka ci rozplanowala to po problemie😄 oby dzisiejszy wlew szybko zleciał! Ja ledwo 2h na smoflipidzie moglam wysiedzieć a tu- 8 h... omg 😄oby mieli wygodne fotele czy tam łóżeczka 😉

    @aszin 💔

    @regina, 8dpt to niestety przykro mi to pisac, to jakby 13dpo, oczywiście beda jakies pojedyncze przypadki ze beta dopiero wystartuje, ale w wiekszosci niestety wróży to niepowodzenie... trzymam kciuki za dalszą walkę..

    @Sylaada, niech ci teraz czas szybciutko mija! 😘🤭😍

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 31 marca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się z wenflonem w ręce i czekam na podpięcie. Grunt że pani mnie uspokoiła że mogę do łazienki chodzić tyle ile chce 😅😂 Ufff!

    Bajka92, Biochemiczka, Aaagaa, Loraa, Regina d, Ann35, Sylaada, Piret, clara, Lisik, Motylek93, Imazolka, Migotka96, Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 31 marca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niteczko, miłych 8 godzin 😀
    Ile płaciłaś za immunoglobiny?

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 31 marca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Niteczko, miłych 8 godzin 😀
    Ile płaciłaś za immunoglobiny?

    Dziękuję, 8350 zł za 20 g z podaniem w Gamecie Warszawa 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 09:20

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 31 marca, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, cena kosmos. Na ile starcza taki wlew, ile on jest ważny? Chodzi mi o to czy w razie niepowodzenia (tfu tfu) całą procedurę się powtarza?

    Vegreet, coś prima aprilis dopadło Cię za wcześnie, niech teraz przyjdzie ponownie że spóźnieniem i się zreflektuje, niech Ci się ukażą dwie kreseczki na teście ciążowym.✊

    Regina, z mojego doświadczenia jeśli beta nie rusza do tej pory to marne szanse żeby ruszyła ale potwierdzeniem jest głównie beta. Nie h też Ci jutro zrobi prima aprilis. ✊ Widzę że jesteś po świeżym transferze także tamta kreska 5dpt to mogło być jeszcze Ovi lub cokolwiek innego czym byłaś wyzwalana.

    Vergeet lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 31 marca, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niteczko mam nadzieje, ze te immunoglobuliny to będzie u Ciebie strzał w dziesiątkę!!

    Wyobraźnia mam nadzieje, ze jest wszystko Ok u was 🙌

    Sylaada oj jak ja będę wyczekiwać tych dwóch kreseczek!!! 😁😁

    Vergeet ja również mam nadzieje, ze czeka na was piękny i zdrowy naturalsik 🥰

    Za wszystkie trzymam niezmiennie kciuki i kibicuje ❤️🙌

    Sylaada, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 31 marca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Nitka, cena kosmos. Na ile starcza taki wlew, ile on jest ważny? Chodzi mi o to czy w razie niepowodzenia (tfu tfu) całą procedurę się powtarza?

    Vegreet, coś prima aprilis dopadło Cię za wcześnie, niech teraz przyjdzie ponownie że spóźnieniem i się zreflektuje, niech Ci się ukażą dwie kreseczki na teście ciążowym.✊

    Regina, z mojego doświadczenia jeśli beta nie rusza do tej pory to marne szanse żeby ruszyła ale potwierdzeniem jest głównie beta. Nie h też Ci jutro zrobi prima aprilis. ✊ Widzę że jesteś po świeżym transferze także tamta kreska 5dpt to mogło być jeszcze Ovi lub cokolwiek innego czym byłaś wyzwalana.

    Niestety ale co transfer trzeba to powtórzyć dlatego ubolewam mocno że nie mamy przebadanego tego zarodka 😞

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 31 marca, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko96 - widzę że zaszłaś w ciążę na Accofilu.
    Czy to był Twój pierwszy cykl z tym lekiem?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 31 marca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja napiszę jak u mnie z lekami, bo mam trochę inaczej. Prolutex i Neoparin trzymam się mega rzetelnie. Prolutex 8:00 Neoparin mam o 20:00.

    @PaulinKA z euthyrox robię podobnie 🤣 leży na mojej szafce nocnej przy łóżku i jak się wybudzę wcześniej to zdarzyło się brać 4/5 rano 😅

    Acard mam dwa razy dziennie więc rozkładam sobie z posiłkami rano i na nocną przekąskę. Pozostałe tabletki staram się rozkładam w miarę równomiernie. Nie świruje jak przesunie mi się coś chwilę.

    Ważne, że dostarczam hormony partiami 🤭 Mojego lekarza jak zapytałam jak to brać to nic nie cisnął z konkretnymi godzinami poza tym, że Prolutex i Neoparin mam brać na sztywno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 11:07

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 31 marca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin brak słów.. dużo siły w tym ciężkim czasie 🫂

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 36 37 38 39 40
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ