X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W oczekiwaniu na wynik bety
Odpowiedz

W oczekiwaniu na wynik bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia199688 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moja ostatnia miesiączka miała być tydzień temu zamiast tego miałam jednodniowe plamienie zrobiłam 18 czerwca bete hcg ,testów nie robię bo już dużo razy mnie oszukały wynik z bety 2.30 dziś 21 czerwca zrobiłam ponownie i teraz czekam na wynik ale zastanawiam się czy jest jakaś nadzieja bo po takim czasie już powinno coś wyjść

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogła się owulacja przesunąć, wiec spokojnie
    Jeśli już byłaś na powtórce bety, poczekaj do wyników i wszytko będzie jasne
    Trzymam kciuki! Mam nadzieje ze to właśnie powód twojego braku miesiaczki ❤️

  • Klaudia199688 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała bo to już dwa lata jak sie staramy o maleństwo

    Atena37 lubi tę wiadomość

  • Klaudia199688 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie wyjaśniło nic nie drgnęło dalej 2,30 wizytę mam w piątek

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro! Trzymaj się kochana! Dużo sily’
    Klaudia199688 wrote:
    No i sie wyjaśniło nic nie drgnęło dalej 2,30 wizytę mam w piątek

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ