X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W sierpniu w zbożu się miziamy 🌾 na Dzień Mamy prezent mamy 🎁
Odpowiedz

W sierpniu w zbożu się miziamy 🌾 na Dzień Mamy prezent mamy 🎁

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Bardzo Ci dziękuję. Jest to dla mnie dość trudny czas. Bo miało być inaczej.. :(
    Rozumiem, bo też tego doświadczyłam. Również 3 iui nieudane. A macie diagnozę?

  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2141 1180

    Wysłany: 1 września 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Rozumiem, bo też tego doświadczyłam. Również 3 iui nieudane. A macie diagnozę?

    Brak diagnozy. Myślałam, że może moje mutację mają wpływ na problem z zagnieżdżeniem się zarodka, ale biorę acard i nadal brak efektu... I nie zdecydujemy się na kolejne podejście IUI, ale raczej już będziemy myśleć o in vitro i zbierać kasę na procedurę. Zastanawiam się, czy jest już teraz sens umówić się do lekarza i ustalić jak miałoby to wyglądać i jakie badania trzeba robić... Czy poczekać, aż uzbieramy.

    I szczerze mówiąc po cichu liczyłam, że się udało. Bo piersi mocno mnie bolały. Temp. nie spadała i w sumie piersi nadal bolą:/ A okres dość bolący:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2021, 19:18

    preg.png
  • Sylllwa Przyjaciółka
    Postów: 65 36

    Wysłany: 4 września 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja przychodzę z małym opóźnieniem. Miałam testować 24 sierpnia, ale owulacja się przesunęła i w sumie nawet nie wiem kiedy była. Także czekałam sobie aż do dziś z testowaniem.

    dec0b8e1b0be.jpg

    Otter, Gośka29, bindweef, Karo123, Cecylia, Jo_an lubią tę wiadomość

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 5 września 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 17:29

    Sylllwa lubi tę wiadomość

‹‹ 135 136 137 138 139
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ