Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba sobie coś uszkodziłam przy mierzeniu temperatury z rana, bo aż mnie coś zabolało w środku jak termometr włożyłam...
    Teraz poszłam do ubikacji i był skrzep wielkości 2 mm i jak sprawdzam to mam nitki krwi w śluzie, dzisiaj duży spadek. Pierwszy raz tak mam. Niby gdzieś na dniach mam mieć owulację... Eh, a mieliśmy zaczekać ze staraniami do kwietnia, a wczoraj odbył sie pełny stosunek bo myslałam że jeszcze jest czas.

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) ja pije samotną kawkę, M kolegami pojechał na deskę na weekend ;) a zaraz jadę z przyjaciółką kupować ciuszki dla jej córeczki a mojej chrześnicy :)

Mamunia, może będzie niespodzianka ;) a sama dobrze wiesz że stosunek przerywany to też nie metoda :P

Staraniowa, cały czas nie mogę przestać o Was myśleć... Powiedz czy Twój M robił rozszerzone badania nasienia, MAR i HBA, fragmentacje DNA ?

Yoselyn odezwij się!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 10:03

-Mamunia- lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dzień dobry :) ja pije samotną kawkę, M kolegami pojechał na deskę na weekend ;) a zaraz jadę z przyjaciółką kupować ciuszki dla jej córeczki a mojej chrześnicy :)

Mamunia, może będzie niespodzianka ;) a sama dobrze wiesz że stosunek przerywany to też nie metoda :P

Yoselyn odezwij się!
    U mnie już 10 lat sprawdza się ta metoda ;-)
    No nic zobaczymy, każdy powtarzał że będę w ciąży w najmniej odpowiednim momencie i ten jest bardzoooooo nieodpowiedni :D

Udanych zakupów, ja też miałam dzisiaj jechać na zakupy, ale wyjdę tylko do pobliskiego sklepu kupić dziecku zabawkę, obiecałam... I w końcu coś na sniadanie bo w lodówce pustka.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 10:02

Czrna 81 lubi tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    U mnie już 10 lat sprawdza się ta metoda ;-)
    No nic zobaczymy, każdy powtarzał że będę w ciąży w najmniej odpowiednim momencie i ten jest bardzoooooo nieodpowiedni :D

Udanych zakupów, ja też miałam dzisiaj jechać na zakupy, ale wyjdę tylko do pobliskiego sklepu kupić dziecku zabawkę, obiecałam... I w końcu coś na sniadanie bo w lodówce pustka.
    Biedny ten Twój M...

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselin czekamy na wiadomości!

Do mnie przyszła @-spozniona ale dobrze że jest bo nie muszę odwoływać HSG( mam krótkie miesiączki) więc pewnie ten miesiąc będzie mi się dluuuuuzyl bo zabieg na samym początku cyklu.no nic. Ginekolog przełożony o dwa dni i mam nadzieję że ta wredna @ jest ostatnią na długie miesiące :) dlatego tak spektakularnie postanowiła się opóźnić :p
    Milego dnia dla Was :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Biedny ten Twój M...
    Chodzi o to że nic w lodówce nie ma? :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 10:08

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Raczej o to że go męczysz stosunkiem przerywanym... Ale jeśli Wam z tym dobrze... ;)

laUgp2.png
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona gratuluję córeczki! :-)

Monia jakby dzidźka była to chooj z pracą ;-)

Teraz już się zaczynam denerwować brakiem info od Yosel...

Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Chyba, że miał stosunek przerywany od 10 lat :-D

Bociuś piję z Tobą kawkę, mąż poszedł pograć w piłkę z kolegami z pracy. Szyję becik dla synka kuzynki ;-)

Bocianiątko lubi tę wiadomość

• staraniowa Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:

Staraniowa, cały czas nie mogę przestać o Was myśleć... Powiedz czy Twój M robił rozszerzone badania nasienia, MAR i HBA, fragmentacje DNA ?

Yoselyn odezwij się!

Tak, wszystko miał ok. Teraz będzie robił badania nasienia: coś z hialuronianem i test... Kurde, nie pamiętam. Może to właśnie te o których piszesz :P

Fragmentację miał 15%, czyli blisko granicy normy, ale wciąż w normie.

Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam :) miałam owu w walentynki (monitoring). Testuje już za tydzień (może krew).

-Mamunia-, Flowwer, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Raczej o to że go męczysz stosunkiem przerywanym... Ale jeśli Wam z tym dobrze... ;)
    Lepsze to niż cisnąc się w prezerwatywie ;-) ja nie chciałam brać hormonów, on sam zadecydował. Więc nikogo nie namawiałam.

Zrozumiałam Boćku o co Tobie chodziło, ale dla fanu napisałam o lodówcę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 10:15

Bocianiątko lubi tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Tak, wszystko miał ok. Teraz będzie robił badania nasienia: coś z hialuronianem i test... Kurde, nie pamiętam. Może to właśnie te o których piszesz :P

Fragmentację miał 15%, czyli blisko granicy normy, ale wciąż w normie.
    To z hialuronianem to właśnie HBA :) A test po stosunku o którym pisałaś jest średnio informacyjny... Bo nawet jak wyjdzie źle tak jak u mnie czy Karoliny to i tak nic nie zmienia... A jak pisałam parę dni temu robiono duże badania w Holandii i odsetek ciaz w grupach gdzie test wychodził źle był taki sam jak u tych co wychodził dobrze... My też właśnie HBA będziemy robić bo patrząc na przykład Frelcios tu może być pies pogrzebany... :/

laUgp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się martwię o Yosel. Napiszę do niej SMS.

Bocianiątko, reset, Siwulec lubią tę wiadomość

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Lepsze to niż cisnąc się w prezerwatywie ;-) ja nie chciałam brać hormonów, on sam zadecydował. Więc nikogo nie namawiałam.
    U nas tak samo, tylko ja mam uczulenie na wszelkie gumki. Sprawdza się już ta metoda 8lat i obojgu nam jest z nia dobrze. Fajnie, że nie jesteśmy sami, bo już myślałam, że tylko my tak robimy :D

• Kargo31 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

Miłego dnia Wam życzę! Mnie rozkłada jakieś przeziębienie i przeczytałam Was,ale jakoś średnio pamiętam kto co... przepraszam Was <3

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do takich paskudztw jak prezerwatywy to swego czasu tez korzystalismy kiedy byl zakaz staran. Te niezuzyte leza w szafce przy lozku. Jakie ostatnio bylo moje zaskoczenie gdy nasz 8 letni syn po obwachaniu nas i podejrzeniach ze "to" robilismy, rzucil nam tymi prezerwatywami i mowi: jak wy chcecie miec dziecko jak wy tego uzywacie. Zdebialam :p zatkalo mnie i nie wiedzialam co powiedziec. Rzucilam tylko ze nie uzywamy i poszlam :p hyhy :p pozniej sie przyznal ze znalezli to jak byl u niego kolega :p ja tam w jego wieku pewnie ponyslalabym ze to balon ale widze ze moj syn jest bardziej rozgarniety :p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 10:23

-Mamunia-, reset, lamka, Flowwer, frezyjciada, Cheresta, Czrna 81, Diamond92 lubią tę wiadomość

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też cholera mnie wczoraj mąż chciał na IP brać bo tak mnie te zebra bolały że szok. Ale się uparlam że to mięśnioból albo nerwobol i dzisiaj dalej boli ale mniej.
    Przynajmniej oddychać mogę bez bólu.

Dobrej soboty!

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HBA to bardzo młode badanie nasienia..wykonuje je się przy nieudanych in vitro...mój lekarz musiał mieć wyjątkowego czuja żeby je zlecić.. bo rzadko kiedy nawet w klinikach się je zleca. W PL od ok roku dopiero. Dlatego jestem zdania żeby badać Facetów na wszystkie możliwe sposoby bo tych badań jest kilka w porównaniu z nami... Chyba że ktoś wierzy w cuda.

Bocianiątko, Karma88 lubią tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2018, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Też się martwię o Yosel. Napiszę do niej SMS.
    Jak będziesz coś wiedziała to daj znać :* a ja Qrcze musiałam of oszukać trochę z temperaturą bo inaczej uparcie wyznaczał mi ovu dzień za wcześnie...

laUgp2.png
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego