Odpowiedz

Wariuję!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • mother_to_be Koleżanka
  Postów: 221 9

  Wysłany: 25 lipca 2018, 07:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No właśnie tego się trochę obawiam, że teraz moja nadzieja podnosi mnie na duchu a w piątek bum! Dostanę okres i nici z testowania :/

  My krociótko, bo to jest nasz drugi cykl dopiero jednak ja dość długo (5 lat) bralam tabletki anty.
  A Wam ile już zajmuje?

 • Mikilove Koleżanka
  Postów: 39 4

  Wysłany: 25 lipca 2018, 08:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  od początku tego roku i szczerze myślałam że szybko zajdę a tu - cisza. Niby do roku czasu bezowocnych starań to norma ale :( sama wiesz.

  Niby 31 mam mieć okres, w tym miesiącu miałam tylko jeden z objawów owulacji - niezbyt dużo śluzu - rozciągliwy - w poprzednich cyklach aż się ze mnie lał. Dlatego nie wiem nawet czy jajeczko się uwolniło.

  Mikilove
 • mother_to_be Koleżanka
  Postów: 221 9

  Wysłany: 25 lipca 2018, 08:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No powiem Ci, że ja tez myślalam, że to pójdzie o wiele sprawniej.. W końcu tyle się slyszy o wpadkach, a jak człowiek świadomie się decyduje to nic z tego nie ma :/

  Ja za bardzo jeszcze nie wiem jak mam się mierzyć i tez nie robiłam tego do tej pory zaczęłam dopiero od niedawna. Kolejny cykl będzie tym, w którym chciałabym to robić tak jak to trzeba - czyli tempka, śluz i może jakimś cudem szyjka macicy.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego