Odpowiedz

Wariuję!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • mother_to_be Koleżanka
  Postów: 221 9

  Wysłany: 25 lipca 2018, 07:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No właśnie tego się trochę obawiam, że teraz moja nadzieja podnosi mnie na duchu a w piątek bum! Dostanę okres i nici z testowania :/

  My krociótko, bo to jest nasz drugi cykl dopiero jednak ja dość długo (5 lat) bralam tabletki anty.
  A Wam ile już zajmuje?

 • Mikilove Koleżanka
  Postów: 39 4

  Wysłany: 25 lipca 2018, 08:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  od początku tego roku i szczerze myślałam że szybko zajdę a tu - cisza. Niby do roku czasu bezowocnych starań to norma ale :( sama wiesz.

  Niby 31 mam mieć okres, w tym miesiącu miałam tylko jeden z objawów owulacji - niezbyt dużo śluzu - rozciągliwy - w poprzednich cyklach aż się ze mnie lał. Dlatego nie wiem nawet czy jajeczko się uwolniło.

  Mikilove
 • mother_to_be Koleżanka
  Postów: 221 9

  Wysłany: 25 lipca 2018, 08:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No powiem Ci, że ja tez myślalam, że to pójdzie o wiele sprawniej.. W końcu tyle się slyszy o wpadkach, a jak człowiek świadomie się decyduje to nic z tego nie ma :/

  Ja za bardzo jeszcze nie wiem jak mam się mierzyć i tez nie robiłam tego do tej pory zaczęłam dopiero od niedawna. Kolejny cykl będzie tym, w którym chciałabym to robić tak jak to trzeba - czyli tempka, śluz i może jakimś cudem szyjka macicy.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego