X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wariuję!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tego się trochę obawiam, że teraz moja nadzieja podnosi mnie na duchu a w piątek bum! Dostanę okres i nici z testowania :/

    My krociótko, bo to jest nasz drugi cykl dopiero jednak ja dość długo (5 lat) bralam tabletki anty.
    A Wam ile już zajmuje?

  • Mikilove Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od początku tego roku i szczerze myślałam że szybko zajdę a tu - cisza. Niby do roku czasu bezowocnych starań to norma ale :( sama wiesz.

    Niby 31 mam mieć okres, w tym miesiącu miałam tylko jeden z objawów owulacji - niezbyt dużo śluzu - rozciągliwy - w poprzednich cyklach aż się ze mnie lał. Dlatego nie wiem nawet czy jajeczko się uwolniło.

    Mikilove
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Ci, że ja tez myślalam, że to pójdzie o wiele sprawniej.. W końcu tyle się slyszy o wpadkach, a jak człowiek świadomie się decyduje to nic z tego nie ma :/

    Ja za bardzo jeszcze nie wiem jak mam się mierzyć i tez nie robiłam tego do tej pory zaczęłam dopiero od niedawna. Kolejny cykl będzie tym, w którym chciałabym to robić tak jak to trzeba - czyli tempka, śluz i może jakimś cudem szyjka macicy.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ