Forum W oczekiwaniu na testowanie Wątpliwości
Odpowiedz

Wątpliwości

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kubekkawy Ekspertka

Wysłany: 22 maja 2018, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa i głównie przez to, że chciałam na nowo obserwować organizm i mieć wszystko wpisane w jednym miejscu. I tak jak sobie na was patrzę i czytam wasze wpisy, to wiele z was robi jakieś badania, bierze suplementy, a my tak po prostu działamy. I zastanawiam się czy coś robimy nie tak..może coś powinnam wiedzieć więcej niż wiem, żeby kiedyś się udało. Może takie pójście na żywioł, bez badań i lepszych obserwacji jest po prostu nieodpowiedzialne? nie wiem. Naszły mnie wątpliwości czy zamiast działać powinnam najpierw więcej poczytać, dokształcić się, więcej badać, coś brać, itp. jak to widzicie? z jakiego stanu startowałyście? pamiętacie swoje takie zupełnie pierwsze starania?

To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • lamka Autorytet

Wysłany: 23 maja 2018, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj są głównie dziewczyny, które długo się starają i nie wychodzi, albo które przeżyły poronienia. Jeśli zaczynacie się starać to daj sobie na razie spokój z badaniami, ewentualnie możesz sprawdzić tarczycę i tyle. Daj sobie czas.

golonat lubi tę wiadomość

8.12.2018 narodziny naszego synka Dominisia <3
    6M2Bp2.png
  • m_d_f Autorytet

Wysłany: 23 maja 2018, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co ty. Działaj i się nie przejmuj. Tak właśnie powinny wyglądać starania :) Tutaj na forum udzielają się głównie dziewczyny, które mają już zdiagnozowane problemy, albo takie które zaczynają szukać przyczyny niepowodzeń, starające się już jakiś czas. Jeśli jesteś ogólnie zdrowa, nie masz problemów z cyklami, to po prostu się kochaj regularnie z partnerem/mężem. Jedynie pamiętaj o suplementacji kwasu foliowego.

golonat lubi tę wiadomość

Starania o drugie dziecko
    2 lata starań/cykle 24-26 dni/ owu 10-11 dc/ fl 14-15 dni

Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami - listopad 2018 (25 cs)
    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    LH:FSH poniżej 0,6
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    Wysoka homocysteina
    TSH 3,880 uIU/ml (lipiec 2018) -> 1,3 uIU/ml (październik 2018)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)