X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wczesna ciąża a objawy
Odpowiedz

Wczesna ciąża a objawy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alinka Koleżanka

Wysłany: 23 listopada 2021, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 29 d c testy pozytywne beta 169,8 . Jednak nie mam żadnych objawow czy to normalne ??czy jeszcze za wcześnie …

• Aneta2506 Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2021, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka wrote:
    Dziewczyny jestem w 29 d c testy pozytywne beta 169,8 . Jednak nie mam żadnych objawow czy to normalne ??czy jeszcze za wcześnie …

Hej, każdy organizm jest inny. Ja nie nie miałam objawów oprócz lekkiego bólu piersi. Myślę że to normalne.

14 lat 👫 4 lata 👰🤵
    👩 - 29
    ... cykl starań - już nie liczę.
    Niedoczynność + Hashimoto ⏩ euthyrox 5x137, 2x150
    Badania 3dc ⏩ wrzesień - LH 3,15/ FSH 10,24 = 0,3 ❌🤯, listopad - LH 2,10 / FSH 11 = 0,19 😭 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲
    Progesteron 7dpo✅ Insulina✅ Glukoza✅ HOMA 1,9✅ Cytologia✅ WitaminaD✅ WitaminaB12✅
    Żelazo✅ Ferrytyna❌ Krótka faza lutealna❌

💊 Stymulacja 💊
    październik (letrozole) ❌
    Listopad (letrozole) ❌

28.11. ⏩ klinika InVimed

Suple: PueriaUno, Dekristol, olej z wiesiołka, B12, koenzymq10
    żel Conceive Plus

🧔 - 31
    Badanie nasienia ✅

Suple: FertilMan, magnez, witaminaD

10.2021 (10 tc) 👼 [*]
  • Alinka Koleżanka

Wysłany: 23 listopada 2021, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nawet piersi nie bolą a w 1 ciąży bolały … jedyny objaw to podwyższona temp…

• Aneta2506 Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2021, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jesteś zaniepokojona to myślę że warto zrobić betę jeszcze raz i powtórzyć po 48 h, jeżeli wzrasta prawidłowo narazie bym się nie martwiła i odpuściła nerwy 💚

14 lat 👫 4 lata 👰🤵
    👩 - 29
    ... cykl starań - już nie liczę.
    Niedoczynność + Hashimoto ⏩ euthyrox 5x137, 2x150
    Badania 3dc ⏩ wrzesień - LH 3,15/ FSH 10,24 = 0,3 ❌🤯, listopad - LH 2,10 / FSH 11 = 0,19 😭 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲
    Progesteron 7dpo✅ Insulina✅ Glukoza✅ HOMA 1,9✅ Cytologia✅ WitaminaD✅ WitaminaB12✅
    Żelazo✅ Ferrytyna❌ Krótka faza lutealna❌

💊 Stymulacja 💊
    październik (letrozole) ❌
    Listopad (letrozole) ❌

28.11. ⏩ klinika InVimed

Suple: PueriaUno, Dekristol, olej z wiesiołka, B12, koenzymq10
    żel Conceive Plus

🧔 - 31
    Badanie nasienia ✅

Suple: FertilMan, magnez, witaminaD

10.2021 (10 tc) 👼 [*]
  • Karcix Przyjaciółka

Wysłany: 23 listopada 2021, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, tak jak napisała Aneta, każdy organizm jest inny, moja koleżanka np nie odczuwała kompletnie nic, gdyby nie brzuch i brak okresu to się śmiała że czuje się jakby w ciąży nie była

• Alinka Koleżanka

Wysłany: 23 listopada 2021, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Jeżeli jesteś zaniepokojona to myślę że warto zrobić betę jeszcze raz i powtórzyć po 48 h, jeżeli wzrasta prawidłowo narazie bym się nie martwiła i odpuściła nerwy 💚

Jutro i tak i tak powtarzam betę . Ale wiadomo emocje robią swoje . Swoją droga zrobiłam dziś następny test kreska ciemniejsza niż wczoraj wiec chyba tak zle nie jest ?

Karcix lubi tę wiadomość

• Karcix Przyjaciółka

Wysłany: 23 listopada 2021, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka wrote:
    Jutro i tak i tak powtarzam betę . Ale wiadomo emocje robią swoje . Swoją droga zrobiłam dziś następny test kreska ciemniejsza niż wczoraj wiec chyba tak zle nie jest ?
    Na pewno jest ok, skoro już ciemniejsza wyszła to Gratulacje ❤️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ