X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wczesne objawy
Odpowiedz

Wczesne objawy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mopsiamama Nowa

Wysłany: 16 listopada 2020, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Mam cykle 28 dni czasami bywają 29 i 30 ale to raczej zależy czy zaznaczę jeszcze plamienie jako okres, stosunek był w nocy kiedy miałam mieć planową owulacje robiliśmy to po północy w dzień dostałam bólu podbrzusza podobnego jak na okres i po 4 dniach od owulacji dostałam zgagę pierwszy raz w życiu i to tak mocnej że było mi strasznie niedobrze po wszystkim co zjadłam to sie nasilało a zapach kiełbasy mnie strasznie zemdlił i tak cały dzień dopóki nie poszłam spać oraz czułam kucie jajników najpierw jednego a potem drugiego , dzisiaj czyli 5 dni po owulacji zgaga lekka była i było mi niedobrze i znowu leciutki ból podbrzusza i kucie tym razem jednego jajnika i jeszcze wysypało mi twarz tak że ja nigdy w życiu nie miałam takiego czegoś na twarzy
    Czy któraś z was miała tak szybko podobne objawy i była ciąża? Kuzynka namawia mnie żebym zrobiła test jej wyszedł przy takiej samej długości cyklu tydzień przed miesiączką i to grube krechy, ja nie planowałam robić ale namówiła mnie i po jutrze robie i też będę tydzień przed, a wam kiedy wyszedł najwcześniej test ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 20:20

• ilenka Ekspertka

Wysłany: 16 listopada 2020, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wczesnie , nie doszukuj sie na siłę objawów, równie dobrze może to byc po prostu pms. Zaczekaj do dnia miesiączki i zrob test. 5 dni po owulacji test napewno wyjdzie negatywny, mi sie pozytyw pokazał 13 dpo, w 10dpo był jeszcze negatywny.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 22:20

0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • mopsiamama Nowa

Wysłany: 16 listopada 2020, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilenka wrote:
    Na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wczesnie , nie doszukuj sie na siłę objawów, równie dobrze może to byc po prostu pms. Zaczekaj do dnia miesiączki i zrob test. 5 dni po owulacji test napewno wyjdzie negatywny, mi sie pozytyw pokazał 13 dpo, w 10dpo był jeszcze negatywny.

Właśnie nie doszukiwałam się na siłę w tym cyklu nie staraliśmy się i nagle takie objawy i nigdy tak nie miałam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ