X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wczesne objawy
Odpowiedz

Wczesne objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mopsiamama Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Mam cykle 28 dni czasami bywają 29 i 30 ale to raczej zależy czy zaznaczę jeszcze plamienie jako okres, stosunek był w nocy kiedy miałam mieć planową owulacje robiliśmy to po północy w dzień dostałam bólu podbrzusza podobnego jak na okres i po 4 dniach od owulacji dostałam zgagę pierwszy raz w życiu i to tak mocnej że było mi strasznie niedobrze po wszystkim co zjadłam to sie nasilało a zapach kiełbasy mnie strasznie zemdlił i tak cały dzień dopóki nie poszłam spać oraz czułam kucie jajników najpierw jednego a potem drugiego , dzisiaj czyli 5 dni po owulacji zgaga lekka była i było mi niedobrze i znowu leciutki ból podbrzusza i kucie tym razem jednego jajnika i jeszcze wysypało mi twarz tak że ja nigdy w życiu nie miałam takiego czegoś na twarzy
    Czy któraś z was miała tak szybko podobne objawy i była ciąża? Kuzynka namawia mnie żebym zrobiła test jej wyszedł przy takiej samej długości cyklu tydzień przed miesiączką i to grube krechy, ja nie planowałam robić ale namówiła mnie i po jutrze robie i też będę tydzień przed, a wam kiedy wyszedł najwcześniej test ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 20:20

  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wczesnie , nie doszukuj sie na siłę objawów, równie dobrze może to byc po prostu pms. Zaczekaj do dnia miesiączki i zrob test. 5 dni po owulacji test napewno wyjdzie negatywny, mi sie pozytyw pokazał 13 dpo, w 10dpo był jeszcze negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 22:20

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • mopsiamama Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilenka wrote:
    Na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wczesnie , nie doszukuj sie na siłę objawów, równie dobrze może to byc po prostu pms. Zaczekaj do dnia miesiączki i zrob test. 5 dni po owulacji test napewno wyjdzie negatywny, mi sie pozytyw pokazał 13 dpo, w 10dpo był jeszcze negatywny.


    Właśnie nie doszukiwałam się na siłę w tym cyklu nie staraliśmy się i nagle takie objawy i nigdy tak nie miałam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ