Forum W oczekiwaniu na testowanie Wczesne objawy, odczucia...
Odpowiedz

Wczesne objawy, odczucia...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka

Wysłany: 24 lutego 2019, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesne odczucia...
    Dziewczyny, czy czulyscie coś już w parę dni po owulacji?
    U mnie 23dc... od tygodnia ucisk w macicy, pelnosc, klucie w macicy od lewej strony, bol ale taki ani na @, ani na owulacje. Dużo białego wodnistego śluzu... Bardzo wrażliwe, bolace sutki. Szybka zadyszka. Senność przeogromna, ale i taka pozytywna, spokojna jestem, nie nerwowa jak zawsze przed @. Czuje się inaczej... i coś mi mówi, że jestem w ciazy...
    Nie chce sie nakrecac...
    Ale chyba miałam podobnie ostatnim razem... (niestety wtedy poronilam)

Czy czulyscie się inaczej zanim zrobilyscie test?

"Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ