X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wczesne objawy, odczucia...
Odpowiedz

Wczesne objawy, odczucia...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 24 lutego 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesne odczucia...
    Dziewczyny, czy czulyscie coś już w parę dni po owulacji?
    U mnie 23dc... od tygodnia ucisk w macicy, pelnosc, klucie w macicy od lewej strony, bol ale taki ani na @, ani na owulacje. Dużo białego wodnistego śluzu... Bardzo wrażliwe, bolace sutki. Szybka zadyszka. Senność przeogromna, ale i taka pozytywna, spokojna jestem, nie nerwowa jak zawsze przed @. Czuje się inaczej... i coś mi mówi, że jestem w ciazy...
    Nie chce sie nakrecac...
    Ale chyba miałam podobnie ostatnim razem... (niestety wtedy poronilam)

    Czy czulyscie się inaczej zanim zrobilyscie test?

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ