X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem, co robic. Cykle mam 25 dni. 12 dni po owulacji robiłam test, wyszedł negatywny. Wczoraj, w dniu spodziewanej miesiączki też negatywny. Lekarz kazał jutro robić betę, ale czy jest sens skoro testy wyszły negatywne? Od tygodnia boli mnie brzuch jakbym miała dostać okres.

  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 3 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam cykle 25 dniowe i tak jak Ty robiłam test 12 dpo, z tym że mi wyszedł już tego dnia pozytywny. Ale myślę, że skoro okresu nie ma to możesz próbować. Na początku ciąży brzuch tak właśnie boli jak podczas @ :)

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • MalwinaP Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna stesia, słuchaj wspieranie sie witaminami jak najbardziej jets dobrym pomysłem. Ja biorę tak jak moja siostra mama dha, kwas foliowy, dha magnez jod itd wszystko w normie cały czas jes, ja jestem na poczatku drugiego trymestru, siostra karmi piersią, obu nam dobrze przebiega cały okres ciąży. Na stronie listy do mamy można sie też dużo dowiedziec, wiele porad ekspertów jest, ja tam wyczytałam ze na przykład witamina a w nadmiarze nie jets wcale taka dobra.

‹‹ 228 229 230 231 232
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ