X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik badania a laboratorium
Odpowiedz

Wynik badania a laboratorium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ostatnio bylam w laboratorium pobierać krew na hcg. potem byłam w innym. pani powiedziała że trzeba powtarzać w tym samym bo wyniki mogą się znacznie różnić w zależności od laboratorium-metody.
    co mnie dalej zdziwiło normy w laboratorium. w lux medzie przy becie wygląda to dziwnie.
    jakoś 0, 2-1 tydz
    2-3 tydz
    i te wyniki w porównaniu z innymi laboratoriami wskazują że oni liczą ciążę od dnia owulacji?

    Bo się w tym pogubilam. I jeszcze jedno-czy pamiętacie jakie wyniki hcg mialyscie właśnie w lux med ok 11 dni po owulacji?

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka na innym forum wkleiła normy hcg jakies ustandaryzowane z internetu, wiec tym bardziej nie wiem czemu laboratoria stosuja sobie swoje normy.

    iv09i09katk65tr1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ