X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik badania a laboratorium
Odpowiedz

Wynik badania a laboratorium

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Lunk_a Autorytet
  Postów: 4756 1376

  Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziewczyny ostatnio bylam w laboratorium pobierać krew na hcg. potem byłam w innym. pani powiedziała że trzeba powtarzać w tym samym bo wyniki mogą się znacznie różnić w zależności od laboratorium-metody.
  co mnie dalej zdziwiło normy w laboratorium. w lux medzie przy becie wygląda to dziwnie.
  jakoś 0, 2-1 tydz
  2-3 tydz
  i te wyniki w porównaniu z innymi laboratoriami wskazują że oni liczą ciążę od dnia owulacji?

  Bo się w tym pogubilam. I jeszcze jedno-czy pamiętacie jakie wyniki hcg mialyscie właśnie w lux med ok 11 dni po owulacji?

  iv09i09katk65tr1.png
 • Lunk_a Autorytet
  Postów: 4756 1376

  Wysłany: 22 kwietnia 2015, 06:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kolezanka na innym forum wkleiła normy hcg jakies ustandaryzowane z internetu, wiec tym bardziej nie wiem czemu laboratoria stosuja sobie swoje normy.

  iv09i09katk65tr1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ