X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik beta a tydzień ciąży
Odpowiedz

Wynik beta a tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga_93 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem mega szczęśliwa! 37 dnia cyklu zrobiłam badanie beta, wyszła 739,70 mIU/ml. Normy są następujące:
    3 tydzień ciąży 5,8-71,2
    4 tydz 9,5-750
    5 tydz 217-7138
    6 tydz 158-31 795
    7 tydz 3 697-63 563 itp

    według mnie, dzisiaj rozpoczął się 6 tydzień, ale nie wiem jak interpretować wynik.. W piątek powtórzę test.

    Wiem, że lekarz mi lepiej powie, ale jestem tak pobudzona, że postanowiłam prosić Was o opinie!

    Z góry dziękuję!

  • Magot Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 31 marca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję aga_93 !

    Generalnie wynik bety nie określa jednoznacznie tygodnia ciąży- jak widzisz mieścisz się w zakresie od 4-6 tc. Istotny jest jej przyrost w ciągu 48/72 h.
    W prawidłowym przebiegu ciąży wartość b-hcg podwaja swoją wartość po ok. 72h.

    Dlatego idź do lekarza na usg. Na jego podstawie określi wiek Twojej ciąży bardziej dokładnie- chyba,że wiesz dokładnie kiedy był "złoty strzał".

    Powodzenia!!

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 31 marca 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluchajcie
    a ujemna beta 4 dni przed okresem 10 dzien po owu????
    jest jeszcze cien szansy???

    Brychta
  • Magot Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 31 marca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra jest szansa...
    Beta zaczyna się pojawiać dopiero po zagniezdzeniu zarodka, a to może trwać od 7-12 dni od zapłodnienia. Poczekaj do terminu @ ... Wiem, wiem łatwo się mówi...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ