Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik bhcg
Odpowiedz

Wynik bhcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanna27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 czerwca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Kochane pomóżcie odczytac wynik bety.
    Ostatnia miesiączka 12.05
    Owulacja 8.06
    Beta robiona 17.06 wynik 1514,290
    22.06 powinnam mieć kolejna miesiączkę i brzuch boli jakby faktycznie miała przyjść.
    Lekarz dopiero za tydzień

  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 20 czerwca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik wskazuje na ciążę. Możesz zrobić dwa badania w odstępie 48h żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy :) za tydzień na USG powinien już być widoczny ładny pęcherzyk. Gratulacje ❤️ też miałam takie bóle na poczatku. Można przyjmować nospę, mi lekarz ją zalecił żeby unikać skurczów macicy mogących zaszkodzić pęcherzykowi, ale najlepiej jak zaczekasz do wizyty i dopytasz swojego lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca, 14:57

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ