Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik Hcg 2.30/ inny iż zwykle
Odpowiedz

Wynik Hcg 2.30/ inny iż zwykle

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karota045 Koleżanka

Wysłany: 14 maja 2019, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co o tym sadzicie. Mam cykle stymulowanie klomifenem. Już 3 cykl. W sobotę rozpoczął mi sie nowy cykl. Tak przynajmniej myślałam. Bo krwawienie trwało 2dni i brzuch praktycznie mnie nie bolał. W poniedziałek i dzisiaj (czyli wtorek) lekkie plamienie a temperatura w pochwie 36.9-37.2. Poszlam zrobić betę. Wynik 2.30.. Zazwyczaj miałam wynik 2.0 jak nie było ciąży. Gin kazała powtórzyć za dwa dni hcg. A powinnam brać od jutra znowu klomifen żeby zacząć stymulacje. I nie wiem czy mam liczyć na podniesienie wyniku bety,czy to już przesądzone że nic z tego..

30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 maja 2019, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nawet dziś leciała na betę! Jak ma rosnąć to dziś powinna być ciut większa. Kciuki!

• Karota045 Koleżanka

Wysłany: 15 maja 2019, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest możliwe, że z takiego wyniku może pójść w górę?

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 maja 2019, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owulacje kiedy miałaś? Ogólnie to beta jest niska, raczej nie ciążowa. Teoretycznie może pójść w góre musiałabyś wylapac sam moment implantowania, zależy kiedy owu była.

• Karota045 Koleżanka

Wysłany: 15 maja 2019, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 32 dniowe. Przy stymulacji jak w zegarku. Cykl monitorowany i owu była 16 dnia cyklu. 32 dnia zaczęłam krawic czyli w sobotę, w niedzielę przestałam i we wtorek zrobiłam betę. Temperatura w pochwie cały czas powyżej 37. Dziś np. 37.4. Wczoraj 37.2.

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 maja 2019, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie beta powinna być już dużo wyższa. Powtarzałas?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.