X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik Hcg 2.30/ inny iż zwykle
Odpowiedz

Wynik Hcg 2.30/ inny iż zwykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 14 maja 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co o tym sadzicie. Mam cykle stymulowanie klomifenem. Już 3 cykl. W sobotę rozpoczął mi sie nowy cykl. Tak przynajmniej myślałam. Bo krwawienie trwało 2dni i brzuch praktycznie mnie nie bolał. W poniedziałek i dzisiaj (czyli wtorek) lekkie plamienie a temperatura w pochwie 36.9-37.2. Poszlam zrobić betę. Wynik 2.30.. Zazwyczaj miałam wynik 2.0 jak nie było ciąży. Gin kazała powtórzyć za dwa dni hcg. A powinnam brać od jutra znowu klomifen żeby zacząć stymulacje. I nie wiem czy mam liczyć na podniesienie wyniku bety,czy to już przesądzone że nic z tego..

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nawet dziś leciała na betę! Jak ma rosnąć to dziś powinna być ciut większa. Kciuki!

  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest możliwe, że z takiego wyniku może pójść w górę?

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owulacje kiedy miałaś? Ogólnie to beta jest niska, raczej nie ciążowa. Teoretycznie może pójść w góre musiałabyś wylapac sam moment implantowania, zależy kiedy owu była.

  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 15 maja 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 32 dniowe. Przy stymulacji jak w zegarku. Cykl monitorowany i owu była 16 dnia cyklu. 32 dnia zaczęłam krawic czyli w sobotę, w niedzielę przestałam i we wtorek zrobiłam betę. Temperatura w pochwie cały czas powyżej 37. Dziś np. 37.4. Wczoraj 37.2.

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie beta powinna być już dużo wyższa. Powtarzałas?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ