X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wynik testu, prosze o opinie
Odpowiedz

Wynik testu, prosze o opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 1 września 2019, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ebe28 wrote:
    Izape_91 czy to wyglada na pozytywny test?

    Czy test moze byc wadliwy? Za tani? Zlej firmy?
    Wygląda na pozytywny. Test zawsze może być wadliwy, niezależnie od firmy. One tak czasami po prostu mają bez specjapnego powodu. Beta nie pozostawia wątpliwości :) Ewentualnie kilka innych testów różnych firm dla potwierdzenia.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Ebe28 Koleżanka
    Postów: 45 13

    Wysłany: 1 września 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano zrobilam test I wyszedl negatywny...

    Jestem taka rozczarowana 😓

  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 2 września 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam już na innym wątku, ale tak mi to nie daje spokoju.. Jak oceniacie te testy? Robiłam 3-jeden negatywny, na dwóch były cienie cieni, a teraz są takie
    https://zapodaj.net/b4500152ac33d.jpg.html
    https://zapodaj.net/d14226c7662cf.jpg.html
    Do @ 2 dni

    c55fyx8d83g33aob.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ