Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyraźny test po kilku godzinach
Odpowiedz

Wyraźny test po kilku godzinach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szyharku Ekspertka
    Postów: 125 123

    Wysłany: 22 września 2022, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj zrobiłam 2 testy (dzień przed spodziewaną miesiączką 30dc), wyszedł negatywny. Wieczorem zrobiłam jeszcze drugi i wydawało mi się, że widzę cień cienia, nie wyrzuciłam go, a dziś rano była wyraźna druga kreska. Dodałabym zdjęcie ale nie wiem jak. Wiem że wyniki po kilku godzinach nie są wiarygodne, ale czy któraś z was miała podobną sytuację i się udało? Dziś dzień spodziewanej @, ale nie czuję jakby miała nadejść. Siedzę w pracy do 16 i żadne laboratorium nie jest czynne popołudniu więc nie wiem kiedy będę mogła pójść na betę. Podzielcie się doświadczeniem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2022, 08:26

    -Dwójka dzieci na pokładzie (9 i 6)
    -listopadowe poronienie samoistne 5tc
    -4.12 - 2 kreski 🥰
    -6. 12 - beta 149, progesteron 24,9
    17.12 - beta 12226
    19.12 - zarodek i serduszko (6t+2d)
    7.01 - 2 cm malucha, serce bije, wszystko gra ;)
    4.02 - 6,5 cm, usg w porządku, prawdopodobnie dziewczynka ;)
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 22 września 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyharku wrote:
    Hej, wczoraj zrobiłam 2 testy (dzień przed spodziewaną miesiączką 30dc), wyszedł negatywny. Wieczorem zrobiłam jeszcze drugi i wydawało mi się, że widzę cień cienia, nie wyrzuciłam go, a dziś rano była wyraźna druga kreska. Dodałabym zdjęcie ale nie wiem jak. Wiem że wyniki po kilku godzinach nie są wiarygodne, ale czy któraś z was miała podobną sytuację i się udało? Dziś dzień spodziewanej @, ale nie czuję jakby miała nadejść. Siedzę w pracy do 16 i żadne laboratorium nie jest czynne popołudniu więc nie wiem kiedy będę mogła pójść na betę. Podzielcie się doświadczeniem;)


    Dodaj zdjecie na https://imgbb.com/upload i wstaw tutaj

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Szyharku Ekspertka
    Postów: 125 123

    Wysłany: 22 września 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/Zx9B91P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    -Dwójka dzieci na pokładzie (9 i 6)
    -listopadowe poronienie samoistne 5tc
    -4.12 - 2 kreski 🥰
    -6. 12 - beta 149, progesteron 24,9
    17.12 - beta 12226
    19.12 - zarodek i serduszko (6t+2d)
    7.01 - 2 cm malucha, serce bije, wszystko gra ;)
    4.02 - 6,5 cm, usg w porządku, prawdopodobnie dziewczynka ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug mnie ten test zalany powtorz jeszcze raz bo dziwna ta kreska taka żółta

  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 22 września 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyharku wrote:
    https://ibb.co/Zx9B91P


    Test wygląda na zalany, najlepiej powtórzyć

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Szyharku Ekspertka
    Postów: 125 123

    Wysłany: 22 września 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dziś rano i też na początku nic, a po kilku godzinach znowu dziwna kreska, bardzo blada. Widoczna przy oknie, ale jakby grubsza niż testowa, na pewno mi się nie wydaje, ale nie jest typowa. Cóż, może te testy są jakieś felerne. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji....

    -Dwójka dzieci na pokładzie (9 i 6)
    -listopadowe poronienie samoistne 5tc
    -4.12 - 2 kreski 🥰
    -6. 12 - beta 149, progesteron 24,9
    17.12 - beta 12226
    19.12 - zarodek i serduszko (6t+2d)
    7.01 - 2 cm malucha, serce bije, wszystko gra ;)
    4.02 - 6,5 cm, usg w porządku, prawdopodobnie dziewczynka ;)
  • Pauliina92 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 27 września 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam to samo w tym miesiacu z testami pink. Niestety @ przyszła. Tylko beta wiarygodna :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ