X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wzrost temperatury dwa dni przed spedziewaną @
Odpowiedz

Wzrost temperatury dwa dni przed spedziewaną @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alexa22 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy możliwa jest ciąża jesli przez ostatnie trzy dni bolał mnie brzuch jak przed okresem ( pierwsze dwa takie ciągnięcie a wczoraj byył ból nie do zniesienia) a dzisiaj temperatura jeszcze mi wzrosła. Spoedziewam się miesiączki w czwartek. Co to wszystko oznacza? :(

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistrz przyziemności dopowiada: jest możliwa ale ja tez tak miałam w poprzednim cyklu a @ przyszła :) wzrosło mi na dwa dni o 0,2 stopnia i potem zjechało w dół :(

    Ale niezmiennie trzymam kciuki za powodzenie!! :)

  • Alexa22 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak się udało :D

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:09

    Alexa22 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ