X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Za niski poziom Beta hcg?
Odpowiedz

Za niski poziom Beta hcg?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żona Ekspertka
    Postów: 175 62

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jest to mój pierwszy post na forum, dlatego też wybaczcie za wszelkie nieprawidłowości,których tu dokonam :)

    Mam 29 lat, od 2.5 roku staramy się z mężem o dzidziusia. Od marca tego roku postanowiliśmy skorzystać z kliniki niepłodności. Okazało się że pojawiają się problemy z pęknięciem pęcherzyka. Pierwszy cykl lecząc się w klinice z pęcherzyka powstała torbiel, drugi cykl dostałam leki na wzrost pecherzyka i zastrzyk na pęknięcie-okazały się za słabe. Cykl kolejny dostałam clo plus pregnyl - pęcherzyk pękł.

    Ostatnią miesiączkę miałam 7 lipiec (nieregularne cykle nawet co 36 dni). Dużej nadziei nie miałam, że się uda aczkolwiek przyjechałam z wakacji i zrobiłam test ciążowy - zdziwienie ogromne (ale takie pozytywne że masakra) bo test wyszedł pozytywny:) zrobiłam Beta hcg wczoraj i wyszło tylko 143.02 - a niby już końcówka 4 tygodnia.
    Czy ten wynik kochane nie jest za niski jak na prawie 5 tydzień? Jak sądzicie? Jutro idę na kolejną betę i zobaczę czy się podwoi.

    Dodam że jestem osobą hmm u której organizm przeszedł mega zmiany - schudłam 100 kg i dlatego może taka reakcja i strach, że coś moze nie tak przez te schudnięcie.

    Wybaczcie, że tak panikuje ale tak bardzo pragnę maleństwa.


    Ahh i dodam jeszcze że żelazo kiepskie mi wyszło - 24 :(

    2018r. - Początek starań ❤️
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety okej. Ważniejszy jest przyrost :) poczekaj na drugi wynik, by miec co porównywać. :)
    Gratulacje ! :)

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Żona Ekspertka
    Postów: 175 62

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, Beta spada :( dziś 78

    2018r. - Początek starań ❤️
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiaczke ostatnia 13.07 dzis beta...... 18,300
    https://ibb.co/rGPj1z3
    Wiec jeszcze nizej.
    I sama nie wiem.
    Progesteron 15,800

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ