X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Za wcześnie beta???:(
Odpowiedz

Za wcześnie beta???:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) Mój problem jest dość złożony...;/ W wielkim skrócie - 3 lata nie miesiączkowałam (bo chciałam "troszkę" schudnąć...;/), w listopadzie 2014 nagle ni z gruchy, po 3 miesiącach bez leków okres powrócił. Pierwszy cykl trwał 33 dni, kolejny 27 i następny też 27. Wszystko jak w zegarku, +/- w połowie cyklu objawy jak przy owulce, od tego dnia bóle piersi aż do miesiączki itd. W tym cyklu jednak coś jest nie tak:( Jest to nasz drugi cykl starań. Zupełnie nie wyczułam owulacji, ale staraliśmy się w potencjalnie płodnych dniach. Okres miał się pojawić 7. marca a tu do tej pory nic... 9. marca robiłam test - wmówiłam sobie, że widzę cień cienia drugiej kreski i pobiegłam na betę - negatywna:( Tymczasem okresu dalej nie ma:(:(:( Za to od dwóch dni mam sporo przezroczystego, ciągnącego śluzu, piersi jeszcze do wczoraj bardzo mnie bolały, teraz już przestają... Pobolewa mnie brzuch i krzyż za to, ale nic nie zapowiada miesiączki - zawsze min. dzień przed śluz zmieniał barwę:( Czy jest możliwe, że owulka się przesunęła i betę wykonałam za wcześnie...? Może jest jeszcze jakaś szansa, że jednak się udało...?:( Bo już nie wiem co o tym myśleć:( Przepraszam, że taki długi wpis, ale chciałam jak najlepiej przybliżyć sprawę:(

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że owulacja była później, to że program oznaczył ją w danym dniu nie daje 100% pewności, mogła być nawet 3 dni po skoku temperatury. Zrób jeszcze jeden test ciążowy z porannego sikańca.
    Inna opcja: beta za wcześnie
    Kolejna opcja: może po tym drastycznym odchudzaniu organizm jeszcze się nie uregulował i cykl jest wydłużony.
    Ostatnia opcja, której Ci życzę: ciąża! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro miesiączkujesz dopiero od listopada, jest możliwość, że cykl nie zdążył się jeszcze wyregulować i robi Ci psikusy.
    Na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jeden test (najlepiej z krwi) i z jego wynikiem udała się do lekarza :-)

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga - dzięki, marzę, żeby to była ciąża...:)

    natalia_ - myślę jeszcze przytestować w sobotę i w poniedziałek powtórzyć betę;/ Ale coś czuję, że po prostu za szybko napaliłam się, że już wszystko ok z hormonami...;/ Umówię się też do mojej gin, ale wizyta będzie pewnie dopiero za miesiąc lekko...;/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ