X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Za wysoki wzrost bety?
Odpowiedz

Za wysoki wzrost bety?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dusia94 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 24 lipca 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ostatnio miałam odwrotny problem, wzrosty o 20%, niski progesteron i ciążę straciłam, teraz znowu się martwię - co mogą oznaczać takie wyniki? Czy to zaśniad? Beta powinna przyrastać 66-100%... Tutaj niecałe 300%:

    2021-07-24 09:19:21 135,6 IU/L
    2021-07-22 09:03:14 34,7 IU/L

    Progesteron 46,26 ng/mL

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 24 lipca 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tak wczesnym etapie beta może przyrastać o te 300% :)
    Później na pewno się ustabilizuje i troszkę zwolni, nie panikuj:)

    Dusia94 lubi tę wiadomość

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Dusia94 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 24 lipca 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp, trochę mnie uspokoiła :) Staramy się 30 cykli, tym bardziej teraz po poronieniu jest ciężko nie panikować :D

  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 24 lipca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz betę za kilka dni dwa razy i umów się do lekarza mniej więcej za dwa-trzy tygodnie, powinno być coś widać :)

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 30 lipca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusia94 i jak tam sytuacja? :)

    7u22flw1vl3i5lsf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ