Forum W oczekiwaniu na testowanie Zagnieżdżenie.
Odpowiedz

Zagnieżdżenie.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagan Nowa

Wysłany: 19 maja 2019, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Liczę na Wasze doświadczenie. Ile trwa właściwie zagnieżdżenie zarodka? Byłam prawie pewna, że udało się. Cykl 42 dni. Tydzień temu z nd/pn i w pn rano miałam trochę różowego śluzu- myślalam, że okres dostanę. Nie dostałam. W piątek zrobiłam betę i negatywna. Rozumiem, że jeśli byłoby to zagnieżdżenie to beta powinna już wyjść w pt?

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 maja 2019, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile się nie mylę beta powinna już wzrastać dwa dni po implantacji..

• Jagan Nowa

Wysłany: 21 maja 2019, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie- 48 godzin. Tylko pytanie ile trwa sama implantacja 😛

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.