X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie zagnieżdżenie i pierwsze mdłości 3 dni po owulacji - to w ogóle możliwe?
Odpowiedz

zagnieżdżenie i pierwsze mdłości 3 dni po owulacji - to w ogóle możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • GoGa_ Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współżyliśmy z mężem 12, 13 i 14 dnia cyklu. Podejrzewam, że owulacja była 13. dnia. Po 3 dniach w nocy (dokładnie z 15. na 16. dc) dostałam lekkiej biegunki i mdłości. Wirusa nie podejrzewam, bo nikt inny nie złapał, nic dziwnego nie jadłam. Po tej nocy do południa 16. dc już czułam się dobrze, a na następny dzień, czyli 17. dc od rana (to dzisiaj) znowu mdłości, które powoli przechodzą. Dodam, że do tej pory codziennie rano piłam kawę, a dzisiaj kompletnie mnie odrzuciło od niej.

    I tu moje pytanie: gdzieś czytałam, że przy zagnieżdżaniu może być biegunka, czy to w ogóle możliwe, żeby doszło do zagnieżdżenia już 3 dni po owulacji? I żeby od razu pojawiły się mdłości? Miała któraś z Was tak? Jest sens robić już beta hcg czy czekać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 08:48

    madalena1103 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka moim skromnym zdaniem jest to niemozliwe zazwyczaj zagniezdzenie odbywa sie pozniej czytaj od 10 dnia po miemianej owulce :-\ pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że sobie poi prostu wkręcasz te objawy. Albo to grypa żołądkowa. Mdłości + biegunka.

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Nie jest to możliwe tak szybkie zagnieżdżenie się zarodka. Potrzebuje on bowiem minimum 6 dni na dotarcie do macicy, a następnie implantacja w niej. Sądzę, że za dużo o tym myślisz i tym samym się nakrecasz. Beta w tym czasie jest bezsensowna, bo i tak nic nie wykaże, a ty na marne wydasz pieniądze. Poczekaj do terminu @ i wtedy wykonaj test ciążowy. Pozdrawiam.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • GoGa_ Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 14 lutego 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam Wam dziewczyny potwierdzić, że to jak najbardziej możliwe :) Może ten wstręt do kawy 3 dni po owulacji nie był związany z zagnieżdżeniem, ale z zapłodnieniem na pewno. Bo okazało się, że jestem w ciąży :) I właśnie dokładnie od tego dnia nie mogę wypić kawy.

    Sówka35, Rossanna, madalena1103, Artemisia, Karolka14, karmar, Bergo2, przedszkolanka:), Karolcia89, JagnaaJankowska, Niezwykła lubią tę wiadomość

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 14 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 4 dni po owulacji i od wczoraj zloto zaczelo mi brudzic skore. A mialam tak w poprzedniej ciazy ktora niestety poronilam. Ciekawe czy to jakas oznaka ;-) GoGa gratulacje ;-)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ