X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zalany test?
Odpowiedz

Zalany test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 lutego, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety :)
    Mam pytanie do bardziej doświadczonych lub osób które miały podobną sytuację.
    Otóż dziś jest mój 10 dpo. z porannego moczu wykonałam test ciążowy. Mam co do niego pewne wątpliwości ponieważ oddałam na niego chyba za dużo moczu.
    Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na wynik pomimo że jako pierwsza pojawila się kreska testowa w wyznaczonym czasie następnie kontrolna.

    https://zapodaj.net/plik-Bhh9aV1O8b

    co sądzicie o tym teście ?

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4410 7517

    Wysłany: 28 lutego, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia91 wrote:
    Hej Kobiety :)
    Mam pytanie do bardziej doświadczonych lub osób które miały podobną sytuację.
    Otóż dziś jest mój 10 dpo. z porannego moczu wykonałam test ciążowy. Mam co do niego pewne wątpliwości ponieważ oddałam na niego chyba za dużo moczu.
    Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na wynik pomimo że jako pierwsza pojawila się kreska testowa w wyznaczonym czasie następnie kontrolna.

    https://zapodaj.net/plik-Bhh9aV1O8b

    co sądzicie o tym teście ?
    Wygląda na zalany. Zrób inni i będzie jasne ;)

    Sonia91 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 28 lutego, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia91 wrote:
    Hej Kobiety :)
    Mam pytanie do bardziej doświadczonych lub osób które miały podobną sytuację.
    Otóż dziś jest mój 10 dpo. z porannego moczu wykonałam test ciążowy. Mam co do niego pewne wątpliwości ponieważ oddałam na niego chyba za dużo moczu.
    Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na wynik pomimo że jako pierwsza pojawila się kreska testowa w wyznaczonym czasie następnie kontrolna.

    https://zapodaj.net/plik-Bhh9aV1O8b

    co sądzicie o tym teście ?

    Test nieważny

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ