X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zanik bólu piersi w 5tc
Odpowiedz

Zanik bólu piersi w 5tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️
    Zaczęłam właśnie 5tc ciąży, piersi do wczoraj były mega nabrzmiałe, bolały, najgorzej po zdjęciu stanika.
    Dzisiaj rano zorientowałam się, że ten ból ustał, stał się mniejszy niż do tej pory.
    Wizyta u ginekologa dopiero w piątek.
    Czy powinnam się obawiać?
    To moja pierwsza ciąża i mega się boję, czy to normalne że piersi mogą przestać boleć tak z dnia na dzień?

    Kamila
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak wielokrotnie, nic się złego nie działo:) nie wsłuchuj się tak w organizm bo idzie oszaleć, sama tak robiłam i niepotrzebnie sie stresowałam 🙂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Miałam tak wielokrotnie, nic się złego nie działo:) nie wsłuchuj się tak w organizm bo idzie oszaleć, sama tak robiłam i niepotrzebnie sie stresowałam 🙂

    Jeżeli nie mam żadnych innych objawów (które mogłoby wskazywać na coś złego), to chyba jest w porządku? ☺️

    Kamila
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 16 listopada 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Jeżeli nie mam żadnych innych objawów (które mogłoby wskazywać na coś złego), to chyba jest w porządku? ☺️

    Jesli nie ma plamienia i bólu brzucha większego większego przy miesiączce to nie masz czym się martwić :) zawsze możesz już iść do lekarza i potwierdzić że jest wszystko w porządku :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Jesli nie ma plamienia i bólu brzucha większego większego przy miesiączce to nie masz czym się martwić :) zawsze możesz już iść do lekarza i potwierdzić że jest wszystko w porządku :)

    Właśnie nic z tych rzeczy nie występuje ☺️
    Tylko zanikł ten ból piersi.

    Kamila
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila24 wrote:
    Właśnie nic z tych rzeczy nie występuje ☺️
    Tylko zanikł ten ból piersi.

    To że dzisiaj zanikł nie znaczy że jutro wróci ze zdwojoną siłą :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Kamila24 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    To że dzisiaj zanikł nie znaczy że jutro wróci ze zdwojoną siłą :)

    Rozumiem ☺️
    Ważne, by było wszystko w porządku.
    Ale żadnych plamień, ani innych niepokojących objawów nie mam.

    Kamila
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ