Forum W oczekiwaniu na testowanie Zastrzyk ovitrelle i silny ból krzyża
Odpowiedz

Zastrzyk ovitrelle i silny ból krzyża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam... Kilka dni po zastrzyku ovitrelle bardzo bolą mnie krzyże tak że nie ciężko mi wstać..
    Ból promieniuje do dołu brzucha... wcześniej zazywalam clostibegyt ... cały czas biorę bromergon a od 19dc duphaston .... czy ktoras z was miała takie bóle kilka dni po zastrzyku ovitrelle?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam.

• mothylek Debiutantka

Wysłany: 26 listopada 2016, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam ale po Pregnylu

mothylek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ