Forum W oczekiwaniu na testowanie Zastrzyk ovitrelle i silny ból krzyża
Odpowiedz

Zastrzyk ovitrelle i silny ból krzyża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam... Kilka dni po zastrzyku ovitrelle bardzo bolą mnie krzyże tak że nie ciężko mi wstać..
    Ból promieniuje do dołu brzucha... wcześniej zazywalam clostibegyt ... cały czas biorę bromergon a od 19dc duphaston .... czy ktoras z was miała takie bóle kilka dni po zastrzyku ovitrelle?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 listopada 2016, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam.

• mothylek Debiutantka

Wysłany: 26 listopada 2016, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam ale po Pregnylu

mothylek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego