Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Z 15 mam :-)

    Test z ranca i wchodzisz i mowisz i tyle a potem idziesz i sobie cala ta reszte mozesz ogarniac ;-)
    ładnie sobie dedukujesz - plana ladnego masz :), ale mam kota na siku, ja na siku ,kawa, dziecko i na ostatnia chwile wychodzimy :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No i takich bedzie mial !!!!!
    jak ma za dobrych to niech sie meczy z gorszymi :(
    szukaj wielkiego domu to ja ci go bede sprzatac :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    ładnie sobie dedukujesz - plana ladnego masz :), ale mam kota na siku, ja na siku ,kawa, dziecko i na ostatnia chwile wychodzimy :)


    Ale testa musisz siknac odrazu z ranca a nie w wolnej chwili...wiec jak bedzie dojrzewal, a ty kawe bedziesz pic...wejdziesz mi tu i mi powiesz :-)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    jak ma za dobrych to niech sie meczy z gorszymi :(
    szukaj wielkiego domu to ja ci go bede sprzatac :D


    Bym szukala jak bym srala pieniedzmi

    Ojciec przyszedl ;-) bede za niedlugo, bo miejmy nadzieje ze nie posiedzi

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ale testa musisz siknac odrazu z ranca a nie w wolnej chwili...wiec jak bedzie dojrzewal, a ty kawe bedziesz pic...wejdziesz mi tu i mi powiesz :-)
    hahahaha
    jak dlugo mnie nie bedzie to bedzie znaczylo ze negatyw :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Bym szukala jak bym srala pieniedzmi

    Ojciec przyszedl ;-) bede za niedlugo, bo miejmy nadzieje ze nie posiedzi
    dobre dziecko :D ok. do pozniej :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Przeczytalam :D trochę zeszło :P

    U was terapia . Asha otworzyłaś moj umysł jak czytałam ;)
    Amelia chcialabym żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło i dokładnie nigdy nie jest zapoźno na zmiany a nie ma co żyć w cieniu ... I tylko obowiązki i zero przyjemności ;)

    Ania brat twojego męża należy do osob którym po alkoholu wyłącza się mózg ... Podziwiam twojego męża za spokój ale ma dużo racji . Nie ma co wchodzić w dyskusję z idiotą.... (przepraszam że obraziłam twojego szwagra ale brakło mi słow . Sama dostałam ciśnienia jak to przeczytałam)
    Ogolnie cieszę się że dobrze się bawiliście na tym weselu :) :) :) :)

    Uciekam robić obiad zaglądne do Was później . Pieprzę już nie robię takich przerw :P


    Dotik i nas tutaj stresujesz brakiem temperatur :P test to nie wszystko :) :) :)


    Izunia myśl pozytywnie ... Nie skreślaj się od razu ... Ty to samo Asha czytasz jakieś pierdulety w internecie i potem się stresujesz i wychodzisz z siebie nie ma co ... Każda jest inna :) A walczyć trzeba do samego końca i nie ma że boli ;)


    Asha, amelia04072006, Iza75 lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    dobre dziecko :D ok. do pozniej :)


    Niedlugo idzie...;-) zaraz bede ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/MadrzyRodzice/photos/a.125009730928832.24175.124984827597989/659705710792562/?type=1&theater

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem...co tam wstawilas????

    Poszed ;-) nie to zebym nie chciala zeby siedzial, ale mi tera nerwa traca ;-)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Jestem...co tam wstawilas????

    Poszed ;-) nie to zebym nie chciala zeby siedzial, ale mi tera nerwa traca ;-)
    se zobacz :D
    ty masz nerwa na wszystkich co maja spodnie ? :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    https://www.facebook.com/MadrzyRodzice/photos/a.125009730928832.24175.124984827597989/659705710792562/?type=1&theater


    Hahahahaha no....;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    se zobacz :D
    ty masz nerwa na wszystkich co maja spodnie ? :D


    Nie...na wszystkich hahahahah

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Nie...na wszystkich hahahahah
    matko az sie ciebie boje :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    :D Przeczytalam :D trochę zeszło :P

    U was terapia . Asha otworzyłaś moj umysł jak czytałam ;)
    Amelia chcialabym żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło i dokładnie nigdy nie jest zapoźno na zmiany a nie ma co żyć w cieniu ... I tylko obowiązki i zero przyjemności ;)

    Ania brat twojego męża należy do osob którym po alkoholu wyłącza się mózg ... Podziwiam twojego męża za spokój ale ma dużo racji . Nie ma co wchodzić w dyskusję z idiotą.... (przepraszam że obraziłam twojego szwagra ale brakło mi słow . Sama dostałam ciśnienia jak to przeczytałam)
    Ogolnie cieszę się że dobrze się bawiliście na tym weselu :) :) :) :)

    Uciekam robić obiad zaglądne do Was później . Pieprzę już nie robię takich przerw :P


    Dotik i nas tutaj stresujesz brakiem temperatur :P test to nie wszystko :) :) :)


    Izunia myśl pozytywnie ... Nie skreślaj się od razu ... Ty to samo Asha czytasz jakieś pierdulety w internecie i potem się stresujesz i wychodzisz z siebie nie ma co ... Każda jest inna :) A walczyć trzeba do samego końca i nie ma że boli ;)


    Siema.....git ze ci otwiera...po to jest terapia ;-) hahahahha

    Wracaj tu predko ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    matko az sie ciebie boje :)

    Ale na tych co mi tu na chate sie pchaja ;-) nie na was ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    :D Przeczytalam :D trochę zeszło :P

    U was terapia . Asha otworzyłaś moj umysł jak czytałam ;)
    Amelia chcialabym żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło i dokładnie nigdy nie jest zapoźno na zmiany a nie ma co żyć w cieniu ... I tylko obowiązki i zero przyjemności ;)

    Ania brat twojego męża należy do osob którym po alkoholu wyłącza się mózg ... Podziwiam twojego męża za spokój ale ma dużo racji . Nie ma co wchodzić w dyskusję z idiotą.... (przepraszam że obraziłam twojego szwagra ale brakło mi słow . Sama dostałam ciśnienia jak to przeczytałam)
    Ogolnie cieszę się że dobrze się bawiliście na tym weselu :) :) :) :)

    Uciekam robić obiad zaglądne do Was później . Pieprzę już nie robię takich przerw :P


    Dotik i nas tutaj stresujesz brakiem temperatur :P test to nie wszystko :) :) :)


    Izunia myśl pozytywnie ... Nie skreślaj się od razu ... Ty to samo Asha czytasz jakieś pierdulety w internecie i potem się stresujesz i wychodzisz z siebie nie ma co ... Każda jest inna :) A walczyć trzeba do samego końca i nie ma że boli ;)
    stara jestem, mam depresje, pms :) jak to sie skonczy to bedzie dobrze :)

    Asha lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia!!!!!!!!!

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 19 października 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    stara jestem, mam depresje, pms :) jak to sie skonczy to bedzie dobrze :)


    To my jak blizniaczki kurna :-) hahahahaha

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ale na tych co mi tu na chate sie pchaja ;-) nie na was ;-)
    :D ale sam wyszedł czy mu żaluzje dałas ?

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

‹‹ 1714 1715 1716 1717 1718 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ