X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okularnica super 😁 gratuluję 😀

    Jeżeli chodzi o imiona, to ja od wielu lat miałam wybrane Zuzia i Oskarek, ale mojemu niestety się nie podobają...
    Dla dziewczynki zastanawiamy się nad Emilką- mnie bardzo podoba się Amelia, ale mieliśmy taką znajomą i mój nie chce takiego imienia 😉
    Dla chłopca jeszcze nie wiemy, ale może Tomek, albo... Bałtek 😛

    okularnica91, aeiouy lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okularnica bardzo się cieszę, super wiesci:)

    okularnica91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny 😊 i bardzo dziękuję za wspólnie spędzony Maj. ❤ lecimy rozsylać wiruski na czerwcu i czekać na same II 😍

    Malgonia, Iseko, Ania_85_, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za wszystkie życzenia 😘
    Mam nadzieje, ze choć w połowie życie będzie dla nas tak łaskawe i kolorowe jak życzyłyście ❤️
    Będę Was nadrabiać pewnie po weekendzie, teraz jeszcze czas z rodzina, odgrzewki itd 😋
    Ja już ochłonęłam i mam męża oficjalnie ;) zdjęcia sukienki mam, wrzucę Wam później, bo są na aparacie, w telefonie nie robiłam, bo wcale go nie miałam przy sobie 😊
    Jeszcze raz dziękuje, jesteście przekochane ❤️

    Ania_85_, Kittinka83, aeiouy, syllwia91, Izape_91, szona, Magduullina, okularnica91, MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do oddania glucophage 500 xr dwa opakowania bez jednej tabletki. Chętnie wyślę bo u mnie się zmarnują. 😊 Gdyby któraś była chętna to piszcie na maila [email protected] bo ostatnio rzadko zaglądam na forum. U nas koniec starań więc nie mam czego tu już szukać 😊

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Dziewczyny mam do oddania glucophage 500 xr dwa opakowania bez jednej tabletki. Chętnie wyślę bo u mnie się zmarnują. 😊 Gdyby któraś była chętna to piszcie na maila [email protected] bo ostatnio rzadko zaglądam na forum. U nas koniec starań więc nie mam czego tu już szukać 😊

    Kurde no.. nie bede przekonywac. Czy cos lekarze mowili po tej procedurze, ze podjeliscie taka decyzje?

    szona lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 233 234 235 236 237
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ