Pamiętniki Hurricanes and Suns
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Hurricanes and Suns
O mnie: 28 lat. Żona najcudowniejszego męża od czerwca 2020. Zakochana w 🐕 i🌱 PAI-1 4G hetero TSH - 11.20 - 3,34 ➡️ 03.21 - 1.26 Prolaktyna - 21,79 ❓ Cdn.
Czas starania się o dziecko:
Moja historia: W 2019 na przełomie marzec - kwiecień stwierdziliśmy że 'będzie co bedzie'. I to był 1 cykl luźnych starań. 18.04 poraz pierwszy zobaczyłam 2 kreski na teście... I szybko czar prysł. Puste jajo płodowe... Później na długo odlozylismy starania. Z jednej strony nadal mieliśmy w sobie ból straty z drugiej ruszyły przygotowania do ślubu... Powróciliśmy do starań w maju 2020, mieliśmy świeża głowę, naładowana informacjami ze puste jajo zdarza się tylko raz, że przecież już nic więcej złego nas nie spotka... We wrześniu ponownie zobaczyłam dwie kreski. Płakałam z radości a równo po miesiącu w szpitalu z żalu po zabiegu łyżeczkowania... Poronienie zatrzymane. Nasze życie przewróciło się do góry nogami i już nigdy nic nie będzie takie samo.... Od grudnia rozpoczęliśmy kolejna walkę. Już bez przekonania że tym razem 'musi byc' dobrze.
Moje emocje: Witam cię w miejscu gdzie na zmianę przelewa się strach, smutek, złość i nadzieja.

22 lutego, 11:15

No więc... Część :)

Pewnie nie będe zbyt regularna w wpisach ale cóż... Potraktuje ten pamiętnik jak rozmowe z sama sobą. Ciężko mi mówić o swoich uczuciach więc może łatwiej będzie mi o nich pisać?

Powoli dobiega do końca mój 3cs po poronieniu.
Kolejny szalony cykl.
Kolejny bezowulacyjny? Chyba.
Co prawda zrobiłam mało testów owulacyjnych i też ciężko było mi je jakoś pogodzić z pracą na zmiany... A moze poprostu głupio się tłumaczę?

1 cykl z costangusem i w sumie widzę zmiany.
Jest 'jakaś tam' dwufazowość.
Odczuwam bardzo delikatnie ale jednak wrażliwość sutków.

Wczoraj aplikacja zwróciła mi uwagę na powtarzający się ' ból' i podpowiada skonsultowanie z lekarzem...
Szkoda że mój lekarz chce mnie widzieć dopiero po pół roku jeśli nic ' nie zaskoczy'... Strasznie to irytujące. Szukam kogoś innego żeby porównać opinie... Myślałam o Wojciechu Trusz. Może ktoś kto tu przypadkowo wpadnie będzie miał jakąś opinie na jego temat?

4 marca, 12:49

Tak dziś myślałam o poprzednim cyklu i jego dającej nadzieję końcówce temperatur i...

"Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego