Pamiętniki Nasza decyzja, plany, starania
Dodaj do ulubionych
1 2

15 grudnia 2016, 14:16

17 dc (3/4 dpo)

Temperatura pnie się do góry. Od wczoraj niemal bez przerwy czuję podbrzusze. Po południu aż nie mogłam wysiedzieć na kanapie, ciągłe kucie. Sama nie wiem, czy to jajniki czy jelita pracują. Ból promieniuje do krzyża. W nocy kilka razy wstawałam na siku, aż koło 3 łyknęłam znowu Furaginę, bo wydawało mi się, że czuję pęcherz.

W pracy znowu ciągle latam do WC, zauważyłam też dość sporą ilość lepkiego śluzu. Dużo siedzę na Ovufriend, tak bardzo chciałabym już coś wiedzieć. Jeszcze niedawno zastanawiałam się, czy testować w święta czy później, a teraz już wiem, że do wigilii będę co najmniej po kilku testach :P

16 grudnia 2016, 09:35

18 dc (3/4/5 dpo)?

Wydaje mi się, że 4 dpo, choć ovu przesunęło owulację na wtorek. JEstem prawie pewna, że wtedy nie mogło jej być. Nie było już śluzu, ja nic nie czułam. Ale głównie ten śluz zdaje się to potwierdzać, no i poniedziałkowy wzrost temperatury. No nic, pożyjemy zobaczymy. W zasadzie nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, bo do poniedziałku włącznie codziennie było <3.

Dziś ok. 9 rano miałam 3-4 silne ukłucia po prawej stronie. To nie były skurcze, raczej takie "wiercenie". Może coś się zagnieżdża? Trudno nie mieć oczekiwań i się nie nakręcać, choć wiem, że brzmię jak wariatka.

22 grudnia 2016, 08:59

Ciąża rozpoczęta 29 listopada 2016

Dziś rano dwa pozytywne testy ciążowe. Kreski blade, ale różowe i widoczne.

Z objawów: ból głowy jak zawsze przed @, ból jak na @ (nigdy nie miałam wcześniej niż kilka godzin przed @) i ból piersi (też nigdy wcześniej nie był aż tak wyraźny).

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 grudnia 2016, 08:58

Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii
1 2
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego