X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki nic dwa razy się nie zdarza...?
Dodaj do ulubionych
1 2

3 września 2016, 10:47

8 dc
Nie chciało mi się ostatnio pisać w pamiętniku bo tak na serio to nie było o czym. Ten cykl idzie swoim rytmem. Niczym go nie stymuluję i nie myślę o ciąży. Na pewno jedyne co to zrobię testy owulacyjne jak będę podejrzewała, że może będzie owulacja. 26 września idę na wizytę do mojej ginekolog-endokrynolog żeby sprawdzić jak moje TSH po codziennej dawce Letroxu. Przy okazji zrobię sobie cytologię i sprawdzę czy torbiel się wchłonęła. Wykupię receptę z dopalaczami na październik i będę grzecznie czekała na wrześniową @:) Wcześniej pisałam o piciu oleju lnianego i moje Kochane on działa! Dziś jest 8 dc a czuję piękną wilgoć (na dole oczywiście). Nie jest to absolutnie śluz płodny ale nie jest sucho jak na pustyni. Być może jest to też wspólna zasługa codziennego picia siemia lnianego. Poza tym już od wczoraj czuję ogromną ochotę na sex. U mnie z tym nigdy nie było problemu ale ostatnie dwa cykle czułam wyraźnie, że libido nieco się zmniejszyło, a wczoraj normalnie myślałam, że rzucę się na męża:) Wypiliśmy po lampce czerwonego wina i tak nas rozgrzało, że wylądowaliśmy... he he na kuchennym stole:) Taki sex to ja bardzo lubię...
Dzisiaj tak dla odmiany postanowiłam nic zupełnie nie robić. W tygodniu przerabiałam pomidory na przecier i w ogóle miałam mnóstwo pracy więc dziś leniuchowanie. Jutro zabieram męża i syna na obiad do restauracji z okazji naszej 9 rocznicy ślubu, którą mieliśmy 1 września:) Dostałam od męża piękny bukiet 9-ciu róż i zawieszkę na łańcuszek złote serduszko. Śliczne:) Kochany jest.

23 września 2016, 10:53

Hello:) Witam po krótkiej przerwie. Przez ten czas kiedy nic nie pisałam nic też ciekawego się nie działo. Wczoraj odebrałam wyniki TSH i wynosi 1,71:) Super cieszę się bardzo bo ładnie spadło po lekach. W sierpniu wynosiło przecież ponad 4. W poniedziałek idę go mojej lekarki żeby jej te wieści przekazać i zapytać co dalej w tej sprawie robimy? Pewnie da mi jakąś minimalną dawkę żeby już na tym poziomie utrzymać to TSH. Co do naszych "starań" to nie staraliśmy się w ogóle bo mąż troszkę mi chorował we wrześniu i dlatego seksu też nie było:( Nic nie szkodzi będzie się działo w październiku he he. Odpoczął ode mnie więc ruszy ze zdwojoną siłą. Teraz czuję zbliżającą się @ ale mam nadzieję, że do poniedziałku jej nie będzie bo przecież mam wizytę do cholerki! Chciałam jeszcze żeby mi pobrali materiał na cytologię bo w tym roku nie robiłam. Poza tym cieszę się, że niektórym koleżankom z forum się udało i gratuluję im z całego serca:) Niech dzieciątka zdrowo rosną w mamusinych brzuszkach!
Tak w ogóle bardzo lubię polską jesień:) Jestem na etapie robienia przetworów na zimę i cieszy mnie widok słoiczków w mojej spiżarni. Dziś zakupiłam pigwę i jutro będę się z nią mordować he he. No i jeszcze jedna myśl mi wpadła do głowy...kupię sobie maszynę do szycia:) Ehhh ja to mam na... we łbie:)

1 listopada 2016, 10:17

26 dc
Owulacja była w 21 dc. Bardzo źle się czuję. Nie mogę dotknąć piersi i brzuch mnie pobolewa non stop. Przecież za szybko na jakiekolwiek objawy... Odbija mi się i nie mam ochoty na kawę. No i spać mi się chce cały czas. Mam długie cykle więc w razie czego do testowania jeszcze około 10 dni. Może znowu torbiel?

8 listopada 2016, 11:56

33 dc
Zrobiłam przed chwilą test i są II. Nie wierzę zbytnio bo wiem że zdarzają się wadliwe testy. Ten był bobo test plytkowy o czułości 25. Boję się i jutro rano powtórzę. Dopóki nie zobaczę na USG to nie uwierzę.

8 listopada 2016, 12:33

Ciąża rozpoczęta 7 października 2016
Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii
1 2