Pamiętniki Pamiętnik Nessy
Dodaj do ulubionych
1 2

16 marca, 11:16

21 dc
8dpi

U mnie kiepsko. Mam dola. Zdecydowałam się na iui i miałam nadzieję , że spokojnie poczekam do testowania. Po cichutko liczyłam ze się uda ale dziś już nie mam żadnych złudzeń.

W czwartek w nocy dostałam gorączki (38,5). I cala noc wymiotowalam. W piatek byłam u rodzinnego - nie przepisala mi nic bo po iui przecież mogę być w ciąży. Zbijac gorączkę apapem. Wczoraj doszedł ból gardła z prawej strony, na wieczór juz całe gardło bolało (lekarka mówi ze podrażnienie po wymiotach). Dziś boli lewa strona gardła i mam je jakby zaklejone. Gorączka nadal 37-38. Bola migdaly albo wezly. Sama juz nie wiem. Przynajmniej wymioty i częstomocz minęły (tylko w tą nieszczęsny czwartkowa nocke byly).

Jestem na zwolnieniu do poniedziałku, leżę w łóżku i zaczynam swirowac. Dlaczego ta choroba akurat teraz musiała się przypaletac :/ w takich warunkach iui poszło na marne :/

Wiadomość wyedytowana przez autora 16 marca, 11:17

18 marca, 13:31

23 dc
10dpi

Jutro idę do pracy. Nie wiem co to będzie. Ogólnie osłabiona jestem.

Leczenie domowymi sposobami podziałało połowicznie:
1. Temp spadła do 36,9-37,2 - niżej spaść nie chce ;/
2. Wymioty, mdłości i częstomocz - brak od piątku.
3. Gardło - prawie ok.
4. Migdały/węzły - prawie ok.
5. Doszły dziś: zawroty i szybkie bicie serca.

Jeśli chodzi o cykl to - śluzu prawie nie ma, ale jak jest to jest białawy czyli taki jak przed @ ale ogólnie czuje się dobrze i nie boli mnie brzuch na @. Cały czas tylko czuje lewą stronę - niby jajnik (chociaż teraz myślę, że źle to interpretuję od samego początku i to może moje jelita dają mi znać, że coś jest nie tak).

W środę idę na betę - to będzie 12dpi i 10 dzień jak biorę duphaston. Według zaleceń lekarza wtedy mam ją zbadać. Stresuje się tym bo z całych sił chciałabym, żeby się udało a z drugiej strony rozum dobitnie podpowiada "kobieto nie łudź się!" ;/ to będzie moja pierwsza beta - nigdy jej nie badałam.

@ według mnie powinna być w piątek - sobotę. Chociaż przy wywołaniu owulacji pewnie się poprzesuwa.

Zupełny mętlik w głowie. Nie wiem jak dziewczyny mogą robić kilka razy iui i in vitro. Ja się chyba do tego nie nadaje ;/

23 marca, 12:04

1 dc

No i niestety. Zawsze to samo - nadzieja.
O tym, że nic nie wyszlo wiedziałam juz w poniedziałek, gdy nadal trzymała mnie choroba. W środę potwierdziła to beta. Dziś jak w zegarku przyszła @.

Ten cykl odpuszczamy. Musze się wyleczyć. Nie mam już gorączki ale choroba nie chce puścić. Katar, kaszel, ból pleców i gardła. Po kolejnej wizycie lekarskiej dowiedziałam się że muszę odwiedzić laryngologa bo moje migdaly są tragiczne i powinnam je usunąć.

Wiec plan na najbliższy czas wygląda tak:
1. Wyleczyć się z chorobska.
2. Wizyta u laryngologa.
3. Wizyta u endokrynologa - w końcu udało mi się załatwić
4. Mój - wizyta u urologa - moja gin nalega by to zrobił.
5. Drugie iui w kolejnym cyklu.
6. Zredukowanie stresu i myślenia w kolko o tym samym.
7. Pojawił mi się w głowie plan zmiany pracy - wiec to tez postanowienie.

Zobaczymy jak to będzie :)

A póki co piękne słońce u nas więc życzę wszystkim miłego dnia.

W tym cyklu na pewno mniej będę się tu pojawiać. Ale pewnie zrelacjonuje drugie iui.
1 2
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)