Pamiętniki Tu i teraz!
Dodaj do ulubionych
1 2 3

29 czerwca, 18:21

Dzisiejszy dzień był mentalnie dla mnie ciężki. Bałam się spotkania z porażka. Bałam się wszystkiego, począwszy od tego czy napewno zarodek się prawidłowo rozmrozi, potem czy napewno transfer przejdzie bezproblemowo bo może będą przeszkadzać moje ukochane zrosty wewnątrz maciczne... i zdałam sobie sprawę ze potencjalna ciąża to początek lęku, początek wielkiej góry na która zaczynamy wchodzić.. bo każdego dnia możemy się o coś martwić - czy beta wyjdzie dodatnia, czy będą prawidłowe przyrostu, czy usłyszy się prawidłowe bicie serca... i tak conajmniej do 18 roku życia :)))
Dawno nie nosiłam swojego pierścionka zaręczynowego, który jest po ŚP. Teściowej... ona tak bardzo czekała na nasze szczęście, stwierdziłam ze dzisiaj symbolicznie musi mnie wspierać...
Wiec... zarodek pięknie się rozmroził, transfer trwał kilka minut.
Lekarz co prawda nie kazał mi dzisiaj badać progesteronu, ale zbadałam.. i wyszło 6,19 ng/ml
Wydaje mi się to zdecydowanie za nisko :(
Co prawda nie przyznałam się lekarzowi ze ze swej nadgorliwości pojechałam przed transferem na badania ;p ale chyba trzeba coś z tym zrobić... :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 czerwca, 18:24

30 czerwca, 16:17

Posłuchałam swojej intuicji - i rano zaaplikowalam sobie dodatkowo 2xluteine dopochwowo. Mimo, ze ostatnio miałam podrażnienie po niej, zdecydowałam ze lepiej zwiększyc dawkę progesteronu..
Dobrze zrobiłam, lekarz potwierdził ze poziom progesteronu jest za niski i należy zwiększyć dawkę Leku. Potwierdził tez ze duphaston nie wyjdzie we krwi wiec pewnie rzeczywiste stężenie jest wyższe, ale mimo to podwajamy crinone :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 czerwca, 16:17

1 2 3
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.