Pamiętniki Tu i teraz!
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Tu i teraz!
O mnie: 28 lat, szczęśliwa, zdrowa.. i waleczna
Czas starania się o dziecko: Od grudnia 2017 r.
Moja historia: Staramy się i staramy i nic.. badania hormonalne w najlepszym porządku Wyniki nasienia wręcz idealne. Poprzedni lekarz dla bezpieczeństwa obstawił mnie lekami i zaprzestał dalszej diagnostyki wiec postanowiliśmy wymienić go na lepszy model :) Trafna decyzja... leki usunięte z życia :) badamy się dalej i walczymy o upragnione maleństwo:)
Moje emocje: Wstrząśnięte czasami zmieszane ;)

12 kwietnia, 20:59

1 dc
Żyje tu i teraz. Dziękuję że mogę być tego świadoma. Świadoma ulotnych chwil i czerpania z nich siły.
To właśnie na tą codzienność mam wpływ. Na budowanie naszego związku, dawanie wzajemnego wsparcia, doświadczania miłości i zrozumienia. Nie mam wpływu na mijające cykle, które kończą się okresem zamiast ciąży, mimo starań.
Budowanie świadomości umacnia. Umacnia związek. Nie walczę z tym, staram się akceptować rzeczywistość. Nie szarpać i nie ulegac złym myślom, bo każdy mózg od czasu do czasu próbuje je kreować i odtwarzać tani film pod tytułem „niepłodność-bezwartościowa ja”. Nie twierdze ze jest łatwo, ale zawsze jest warto walczyć a przede wszystkim akceptować siebie.
Po świętach sono hsg, kolejny krok, a tym czasem dobra książka, słońce, może krótka przerwa od pracy pod postacią wakacji.

21 kwietnia, 23:43

10 dc
Wesołego Alleluja :)
Za dwa dni sono hsg - które może coś wyjaśni.
Od dwóch tygodni czekam na wynik cytologii, bez aktualnego mogą nie przeprowadzić mi badania. Zaryzykuje... biorę antybiotyk zgodnie z przepisana recepta od mojego nowego ginekologa.
Trzymajcie kciuki :)

Dzisiaj, 13:06

11 dc
Jutro umówiona wizyta w klinice.
Śluz rozciągliwy, lekkie pobolewanie jajnika, owulacja tuż tuż...
starania od grudnia 2017 r a ja ani razu nie mierzylam temperatury, ani nie kupiłam testu owulacyjnego. Mam jakieś dziwne podejście. Strasznie chce ciąży, ale mierzenie temperatury i robienie testów wpłynie na mnie negatywnie wręcz frustrujaco. W sumie nie wierze ze kiedyś zostanę mama....
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)