Pamiętniki Zostawić po sobie ślad
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Zostawić po sobie ślad
O mnie: Niepoprawna optymistka z ciągłą nadzieją ze będziemy we trójkę.Wiem że nasz wiek nie jest korzystny dla nas i każdy dzień każda chwila się liczy.Od pierwszego spotkania z mężem wiedzieliśmy ze to jest to.Kazde z nas niosło bagaż swojego życia niepowodzeń porażek i bądź co bądź tez chorób.Od tamtego pamiętnego maja nic się nie zmieniło między nami.No może tylko to ze kocham jeszcze mocniej....
Czas starania się o dziecko: Maj 2016
Moja historia: Zanim poznałam męża nieudany związek ponad 10 letni.W tamtym czasie ostre przewlekłe zapalenie przydatkow.Leczenie.Przez te lata współżycie bez zabezpieczenia.I nic.Prosba o skierowanie na badania kończyła się zdaniem „będzie ciąża bada badania”Wtedy tez leczenie u onkologa i 4 razy usuwanie guzka w piersi.Zwiazek nie przetrwal.I ten maj 2016 wiedzieliśmy wtedy jeszcze nie z mężem ze chcemy mieć razem dzieci.Wszystko na luzie i planowanie ślubu.Przyloty do Pl bo mieszkaliśmy w uk.Po ślubie zmiana gina i pierwsze badania.Wiec tu za dużo tu za mało i się uda.Leki i dalej nic.Pani doktor zasugerowała AMH.Badanie robione w Uk.Trzech lekarzy orzekło ze jest dobry wynik.Tylko ze już wtedy w 2017 nie był bo nikt nie popatrzył ze inna jednostka miary.Monitoring Clomid i nic przez cały 2018.Skierowajie do kliniki w uk.Wtedy wyniki męża jak na huśtawce.Wszystko padło przez operacje wyrostka i późniejsze komplikacje i kolejna operacje.Zalecenie.Oczyscic umysł zająć się czym innym.Maz suplementy a ja każdy miesiąc z cicha nadzieja ze może teraz.I teraz styczeń zmiana znów lekarza badania i załamanie AMH skrajnie niskie tylko lekarz mówi to nic nie znaczy.Cykle bezowulacyjne.Prawy jajnik praktycznie nie pracuje.Zawsze tak było.
Moje emocje:

13 lutego, 11:18

Jestem ciagle sama w Pl czekam na @.Jeszcze nigdy tak bardzo nie czekałam na tą małpę.Wtedy już realizacja zgodnie z planem.Od 2 dnia stymulacja cło i bemfola.Tylko te zastrzyki mnie trochę osłabiają, ale poradzę sobie.Niech już przyjdzie.Plan trzymaj się planu i realizuj tak sobie mowię.Tylko ze nie wszystko zależy ode mnie.Chcialabym już być po IUI. Nie nastawiam się jakoś pozytywnie ale może życie mnie zaskoczy.

14 lutego, 13:35

28 dc
Kolejny dzień czekam kiedy będę mogła zacząć stymulację.Dzis jest mój kiepski dzień.Przez głowę przemykają mi wszystkie zapamiętane chwile kiedy jeszcze bardziej życie mnie dobijało.Troche tak jakby płyta się zacięła i słyszę ze to moja wina ze nie mamy dzieci bo pewnie brałaś antykoncepcję czy tez nie każdy musi mieć dzieci tylko ze mówi to osoba która ma dwie córki.Ten wzrok jak przy którymś z badania na pytanie czy rodziłam pada nie to prawie zapadam się pod ziemnie .Widze ten wyrzut w oczach i pogarda.Wizyty u onkologa kiedy mówi najlepiej byłoby dziecko urodzić.On akurat wiedział wtedy ze to jakby walka z wiatrakami.Ja jestem tu Hasbendus 2 tys kilometrów ode mnie.To nic ze dziennie przegadany kilka godzin ale to co innego.Co jeszcze nas spotka?Jaką niespodziankę szykuje los?Nie wiem czy to tylko my tak mamy jak już układa się i widać światełko przychodzi cios kolejny.Wiem ze mogłabym nie niec mojego P ze było blisko ze przez głupi wyrostek i brak kompetencji lekarzy w uk mogłam zostać sama.Dziekuje ze jest.Po tym zamiast zająć siie staraniem o dzięki my staraliśmy się żeby żyć.Rok by doprowadzić wszystko do porządku to tak długo.Tyle straconego czasu.

17 lutego, 20:56

31dc
Kolejny dzień oczekiwania na @ za mną.W głowie myśl -a jak nie przyjdzie?Hasbendus przypomina od razu mi mów jak przyjdzie bo muszę bilet kupić.Pamietan o tym.Dzis wspomniałam o myśli odparł żebym nie uprawiała czarnowidztwa i któregoś dnia będzie mnie musiał spalić na stosie za czary.

20 lutego, 14:55

34 dc
Nadal nic. Pierwszy raz od tak dawna czekam na @ I nie mogę się doczekać.Zalamuje mnie to coraz bardziej.Przez ostatnie kilka dni czas mi szybko leciał.Byl u mnie na kilka dni siostrzeniec 8 lat. Pomysłów co nie miara tyle rzeczy.Codziennie zestaw startowy - napisz mi działania do rozwiązania no i kaligrafii też trochę zrobię.Zlozylismy wóz bojowy z lego tor wyścigowy puzzle i sama już nie wiem co.Smiali się z niego jak się pakowal czy trzeba przyczepke przypiąć.Udalo się bez.Najlepsza zabawa i tak była w kuchni razem robiliśmy sałatkę.Odkad pamiętam zawsze mówił że będzie kucharzem lodziarka i ciastkarka.Lodziarka robi lody A ciastkarka rozdaje słodycze 😝 nigdy bym na to nie wpadła.Teraz powrót do rzeczywistości.

24 lutego, 20:23

38 dc
Kolejny dzień oczekiwania.Niby czuje zbliżający się @ od kilku dni ale tak bez przekonania.Jeszcze nigdy nie miałam takiego opóźnienia.Mam nadzieję że w końcu przyjdzie bo już mnie męczy to wszystko i tracę resztki nadziei.Jesli nic się nie zmieni to w piątek mam wizytę wcześniej nie dało rady.Ja wiem że jak mam więcej stresu to się opóźnia do 4 dni ale nie tak jak teraz 10 dni.Faktem jest że ten cykl bardzo stresujące był.Badania wyniki które nie są dobre.Niewiem może to jest powód.Ja już tracę rozum powoli.
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)