Ta strona wymaga zalogowania

lub
Utwórz konto
(zajmie Ci to tylko 35 sekund)
Czym jest Inteligentny Kalendarz Cyklu OvuFriend?

Jest to łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże Ci śledzić Twoją płodność i zwiększy Twoje szanse na zajście w ciążę. Kalendarz owulacji OvuFriend powstał specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Nie jest to zwykły kalkulator dni płodnych ani powszechnie znany kalendarzyk dni płodnych! OvuFriend podczas wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji bierze pod uwagę fakt, że każda kobieta jest inna. OvuFriend wykorzystuje Twoją wiedzę o swoim ciele i łączy ją z potężną siłą przeliczeniową komputera i zaawansowaną statystyką, aby pomóc Ci maksymalizować Twoje szanse na zajście w ciążę!

Jak to działa?

W jaki sposób OvuFriend wyznaczy moje dni płodne i termin owulacji?

Podczas rejestracji w OvuFriend poprosimy Cię, abyś podała nam podstawowe informacje o swoich cyklach miesiączkowych, a następnie każdego dnia wykonała kilka prostych obserwacji lub testów. OvuFriend będzie „uczył się” Twojej płodności i na bieżąco interpretował Twoje wpisy. Poinformuje Cię kiedy nadejdą Twoje dni płodne i wyznaczy na wykresie termin wystąpienia owulacji. Im więcej informacji codziennie wprowadzisz, tym lepiej OvuFriend będzie w stanie wyznaczyć Twoje dni płodne i termin owulacji.

Polecane artykuły
=13 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

13 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

=Wielkie oczekiwanie na testowanie - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Wielkie oczekiwanie na testowanie - po czym poznać, że możesz być w ciąży

=Problemy męskie, które najczęściej utrudniają zajście w ciążę

Problemy męskie, które najczęściej utrudniają zajście w ciążę

Dlaczego warto zarejestrować się w OvuFriend?
Dlaczego OvuFriend jest skuteczny?

Skuteczność OvuFriend polega na połączeniu Twojej wiedzy o swoim ciele z ogromną siłą przeliczeniową komputera oraz innowacyjnym algorytmem, który analizuje wprowadzane przez Ciebie informację o Twojej płodności, porównuje je z cyklami tysięcy innych kobiet starających się o dziecko i wyznacza dni w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe.


UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do OvuFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK