X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Płyn w zatoce douglasa
Odpowiedz

Płyn w zatoce douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po poronieniu samoistnym miałam usg. Macica się oczyszcza, jajniki w porządku martwi mnie jednak wzmianka o płynie w zatoce douglasa. Czy któraś z Was miała coś takiego?

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 17 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Think,

    Ja tak miałam. U mnie okazało się, że miałam ciążę pozamaciczną. Ale oczywiście nie zawsze to musi oznaczać CP. Możliwe, że to ci się po prostu jeszcze oczyści.

    A czy ciąża osadziła się u ciebie w macicy?

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak była w macicy niestety rozwój stanął na 6t.

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 17 września 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płyn w zatoce jest raczej fizjologicznym objawem. Pojawia się np. po każdej owulacji po pęknięciu pęcherzyka więc ten płyn nie powinien cie martwić tym bardziej że lekarz nic o tym nie wspomniał. najważniejsze że w macicy jest czysto. teraz czekać na 1 cykl i szykować się na ponowne starania . Trzymam kciuki

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ