X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Temperatura przy poronieniu - proszę o pomoc
Odpowiedz

Temperatura przy poronieniu - proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blankaanka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 września 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam takie pytanie, czy przy poronieniu temperatura od razu spada? Czy może być tak, że ciąża już obumarła, a temperatura nadal się utrzymuje? Proszę o pomoc.

    Blanka
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 4 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dostałaś krwawienia i poronienie jest naturalne, to według mnie temperatura powinna spadaść jak przy okresie. Jeśli nie spadła, to chyba warto iść do gina i sprawdzić, czy beta spada. No chyba, że jeszcze do poronienia nie doszło, tylko ciąża obumarła.

    Nie martw się, Blankaanka. Najlepiej to skonsultować. Zależy od przypadku.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 4 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy poronieniu nawet samoistnym czasami jest potrzebny antybiotyk, ja miałam cały czas wysoką temp. i jak powiedziałam o tym lekarzowi od razu dał mi receptę z antybiotykiem, probiotykiem doustnie i dopochwowo, po 2 dniach temp. spadła, więc idź koniecznie do lekarza niech Cie zbada i powiedz o temperaturze!!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • jova Przyjaciółka
    Postów: 70 49

    Wysłany: 4 września 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura jest podwyższona przy ciąży obumarłej, tak jakbyś była w ciąży. Dopiero gdy zacznie się poronienie to temperatura spada..

    Aniołki [*] [*] [*] Mutacja genu MTHFR
    Szczęśliwa Mamusia 2016 i 2018

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ