X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 09:36

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak te dni sie dluza...1.06 test , juz sie doczekac nie moge

  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 29 i coś czuje, że @ mnie wyprzedzi.

  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze nie przyjdzie...oby

  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ja zaklinam i w ogóle nie czekam!!

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta w poniedziałek chce iść do gin o ile wyniki już będą bo póki co nie ma a do wieczora miały być juz wszystkie.

    Dziewczyny czekające na testowanie ja tez odganiam Wasze @ :). Mam nadzieje ze paskudy się nie zjawia :)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Tylko uwaga jak dodasz sodę to zaczyna szumieć :-)


    Dzięki za przepis, właśnie piję, mam nadzieję, że pomoże ;)

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frosch wrote:
    Jesli chodzi o mnie to wszystko ok oprocz tego ze mam wrazenie ze wczoraj obudzilam sie z wiekszym bruchem niz sie kladlam :) doslownie do tej pory nie wystawal tak bardzo :) Kropek sobie miejsce robi :) troche sie nie moge doczekac az zaczne czuc jego fikolki ale poki co nie czuje albo nie wiem ze to to :)


    Jeszcze chwilka i zaczniesz czuć wyraźnie ruchy maluszka ;) bliżej, niż dalej. A dzidzi potrzebuje dużo miejsca, to robi sobie przestrzeń :)

    Frosch lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes kochana teraz Ciebie zab boli? Kiedy idziesz na wizyte? Daj znac co Ci powie dentysta.

  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes wrote:
    Luna, Plinka, Frosch jak Wy się czujecie?

    No ja chyba jestem z tych, co ciężko będą ciąże znosić. Pisałyście, że na zgagę dobra woda z sodą, ale w jakich proporcjach?

    Do tego jeszcze ząb mnie zaczął boleć! :( jakaś masakra. A umówić się do dentysty to nie lada wyczyn, tym bardziej, ze ja panicznie boję się dentysty.
    Ja na zgage grejpfruty jadlam.. i odkrylam ze nie moge za duzo wieczorem jesc bo inaczej noc nieprzespana wlasnie od zgagi.. zobacz po czym sie lepiej czujesz. Poranna zajadalam i znikala z mdlosciami na troche

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona:( strasznie mi przykro...
    Powiedz mi o tych az 3 miesiacach zdecydowal lekarz? Slyszalam ze teraz sie odradza czekania tak dlugo ze wzgledu na to by organizm nie tracil checi na dzidzie.. przynajmnjej tak paru ginow i ciocia histo mi mowila. Ale moze kazdy przypadek inaczej trzeba rozpatrywac.
    Tule mocno.. mam nadzieje ze uda sie Wam nim sie obejrzycie ♡♡♡

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes wrote:
    Do tego jeszcze ząb mnie zaczął boleć! :( jakaś masakra. A umówić się do dentysty to nie lada wyczyn, tym bardziej, ze ja panicznie boję się dentysty.

    Kochana ;) ja po tym jak rok przechodzilam rozne rzeczy na chirurgii szczekowej przestalam sie bac dentysty ;) to bylo jedno z moich przygotowan do ciazy zeby wszystko z nerwami tam bylo ok i zero ryzyka infekcji.
    A i w ciazy chyba masz za darmo leczenie zebow :) pamietaj ze jesli jest jalas infekcja trzeba ja szybko wyleczyc. Te w zabkach moga byc szczegolnie grozne. Moja psiolka w ciazy leczyla zab na pare razy bo nie mozna wszystkiego zastosowac, i po porodzie i rtg byl skonczony. Jesli bardzo sie boisz to pomysl o zdrowiu fasolki bedzie latwiej ♡♡♡
    Ps. Oni wcale nie sa tacy straszni, grunt trafic na dobrego lekarza z powolaniem. Powodzenia ♡

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Tylko uwaga jak dodasz sodę to zaczyna szumieć :-)
    Plinka tylko ze jesli dodajesz octu to neutralizujesz działanie sody.. a ona powinna zneutralizowac w zoladku..
    A i ostatnio nam kolezanka doradzila rennie bezpieczne w ciazy :) Blue moze przetestuj tez taka opcje i bedziesz miala porownanie co dziala najlepiej na Ciebie. Ja np sody mie daje rady przez smak :(

    plinka lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    Mam częściowe wyniki badan. Morfologia w sumie ok poza jednym podwyższeniem ale to z tego co się zorientowałam to może buc podwyższone przez alergie. A TSH mam 2.30 czyli chyba za duże do starań. Czekam na pozostałe 3 wyniki.
    Tsh w ciazy do 2.5 wiec perfect :)

    karollka29 lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollka ja nie wiem jakie mialam przed ciaza bo usg tarczycy bylo niedawno i zero nieprawidłowości wskazujacych na problem ale w 9tc tsh 4.37. Biore na to leki teraz i cudem nie czuje się gorzej ;) 2.3 jest superowe ♡

    karollka29 lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 27 maja 2017, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie z rana wlasnie zmierzam do pracy.
    Wczoraj wycinalismy mlodszemu znamie na nodze w znieczuleniu miejscowym. Nawet leKa mu nie poleciala. Jestem bardzo dumna z Niego. Lekarz mówił że to był Jego najmłodszy pacjent do znieczuleni miejscowego :)

    Przykro mi dziewczyny z powodów @....

    Rozmawiałam z T. Wracamy do starań od nastepnego cyklu.
    Dzis u nas piekne słoneczko.


    Jaspis super prezent na Dzień Mamy. Rozgada się zobaczysz jeszcze będziesz mieć dość tego gadania :p

    Lunna lubi tę wiadomość

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 27 maja 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) ja mną dzisiaj wolne :) a mąż w pracy więc mam czas dla siebie ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunna wrote:
    Plinka tylko ze jesli dodajesz octu to neutralizujesz działanie sody.. a ona powinna zneutralizowac w zoladku..
    A i ostatnio nam kolezanka doradzila rennie bezpieczne w ciazy :) Blue moze przetestuj tez taka opcje i bedziesz miala porownanie co dziala najlepiej na Ciebie. Ja np sody mie daje rady przez smak :(

    To tego nie wiedzialam. Dodawalam octu bo z tym jakoś moglam przełknąć. Inaczej wszystko szło w rurę kanalizacyjną. Ja z moimi zgagami to chyba będę próbowała wszystkiego bo średnio są ze mną 3 razy w tygodniu.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Monika25 Ekspertka
    Postów: 153 101

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) mnie chyba dopada jakaś infekcja... o ile to będzie dalej trwac to znów muszę do gin...

    Monika25
  • Frosch Przyjaciółka
    Postów: 97 84

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    dziś o dziwo spałam do 7 !! normalnie zapisze to sobie w kalendarzu ;)
    Zapowiada się ładny dzień więc życzę Wam żebyście go miło spędziły.
    M. w pracy do 14 więc sprzatanko i zakupy do południa mnie czekają. Tak żeby się nie nudzić :)

    Lunna lubi tę wiadomość

    Frosch :)
    nzjdhsv2z1ku2dw4.png
    200409041138.png
‹‹ 1219 1220 1221 1222 1223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ