X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ja juz nic nie rozumiem
Odpowiedz

Ja juz nic nie rozumiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PogubionaeM Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3pazdziernika pojawiło się wieczorem rozowe plamienie był to 12DC trwało ono do 5 pazdziernika bylo brunatne potem znikło. Śluz okreslilabym jako plodny wprost się ze mnie lało. Delikatnie kuły jajniki. Od wczoraj boli mnie jajnik prawy. We wcześniejszych cyklach nie zauważalna sluzu plodnego (to podobno czeste) ani plamienia. Ból jednak był dość nieznośny.. Ginekolog wykluczyła wszelkie nieprawidłowości...

    PogubionaeM
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może było to krwawienie związane z pęknięciem pęcherzyka. Jak długie masz cykle?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 26 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w poprzednim cyklu również miałam plamienia (trwaly 5 dni: od 14-18dnia cyklu) w "terminie okołoowulacyjnym" , natomiast rzeczywiscie owulacja wystąpiła u mnie 23 dnia cyklu (według ovu). Równiez odczuwałam ból. Bylam u ginekologa, wszystko jest w porządku, kazał mi się tym nie martwić. ;)
    PS: Bierzesz jakies leki? jestes po odstawieniu tabletek anty?
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 11:15

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ