X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacją - problem z nią !!!!! Zioła Ojca Sroki
Odpowiedz

owulacją - problem z nią !!!!! Zioła Ojca Sroki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia1992 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dołączyłam do was kilka dni temu... jestem tutaj nowa...
    Więć mam do was pytanie czy pomimo braku owulacji zaszła któras z was w ciaze?? wiem ze to głupie ale juz na necie spotkałam się z takimi przypadkami...
    druga sprawa czy ktos stosował Mieszanke ziół nr 3 Ojca Sroki ???
    jesli komus pomogła bardzo proszę niech się ktos odezwie i doda mi nadziei... stosuje juz 5 szklanke i nic wiem ze to za wczesnie ale juz sama nie wiem tak bardzo bym chciała się doczekać II kreseczek... dziekuje slicznie za wszelkie odpowiedzi mam nadzieje ze nasz watek sie rozwinie pozdrawiam i caluje goraco !!!! a wszystkim które sie doczekaly II kresek z calego serca gratuluje !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 23:41

    cbprxzdv8dbu3t7k.png

    ctex8e1e5ywaom3d.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam bardzo ale jak bez owulacji można zajść w ciążę????
    Widocznie jak ktoś już zaszedł to pewnie ta owulacja w końcu była...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez owulacji nie można zajść w ciążę :) Zaczęłam pić zioła ojca Sroki nr 3 do owulacji, ale dopiero drugi cykl. Podobno pomagają, warto spróbować :)

    Irmina
  • florida Znajoma
    Postów: 28 24

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomagają, ja zaszłam w 3 cyklu picia. Polecam poczytać wątek - Starania z pomocą medyczną - tam więcej o ziołach. W skrócie powiem, że wyregulowały mi cykle, miałam ładne skoki tempki.

    thgf43r8nxxsjspb.png
  • Weroneczka Koleżanka
    Postów: 48 38

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trakcie 3 cyklu z ziołami o. Sroki i muszę powiedzieć, że prawy jajnik, który był od dłuższego czasu "nieczynny", teraz pracuje :) Pierwszy cykl tak mnie tylko ćmił, w drugim pobolewał a teraz wyraźnie pracuje na równi z lewym. Jednak te ziółka coś pomagają, ale nadal czekam na II kreseczki

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • buziaak1996 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam sie dowiedziec odnosnie tych ziółek.. o co chodzi z tymi numerkami ? Ze sa 3rozne ? Moglaby mi.ktoras z was powoedzoec cos wiecej o tych ziolach?

  • Weroneczka Koleżanka
    Postów: 48 38

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda mieszanka to inne zioła, każda ma inne zadania i jest na inne dolegliwości. Więcej możesz przeczytać np tu: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=74771&f=6

    z miasta Łodzi lubi tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308.html

    cały wątek o ziołach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ