X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne prosze o pomoc
Odpowiedz

Testy owulacyjne prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 16 września 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pierwszy raz stosuję testy owulacyjne z Rossmanna. Zaczęłam stosować 7 dnia cyklu, dlaczego wychodzą mi cały czas dwie kreski ? Zrobiłam dzisiaj o godzinie 15 czyli 9 dnia cyklu i kreska już jest o wiele słabsza...

  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 16 września 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodaje zdjęcie testów. https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Mf6ndiMfhEY4~e0aXR2Vw0Fu_Z4fiX

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 15:23

  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 16 września 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Mf6ndiMfhEY4~e0aXR2Vw0Fu_Z4fiX

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu jak cos to po 15.09,gin mi tlumaczyla,ze pierwszy test po najciemniejszym to początek owu☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 21:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ