X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację w oczekiwaniu na owulację po tabletkach antykoncepcyjnych
Odpowiedz

w oczekiwaniu na owulację po tabletkach antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polamonola Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 26 lutego 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dzisiaj mija 32 dzień cyklu po odstawieniu tabletek anty. Brałam je ponad 8 lat. Na owulację nie zapowiada się, na miesiączkę również (według moich obserwacji oraz niedawno zrobionego USG). Po jakim czasie powinnam udać się do ginekologa na ewentualne wywołanie?

    Hashimoto, PCOS
    5cs - UDAŁO SIĘ! <3
    24.03.2018 godzina 9.35 Łucja <3 (35tc)
  • Paś Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po tabletkach dostałam okresu dopiero w 36 dniu:) masz jeszcze czas a pierwsza owulacja wystąpiła 3 miesiące po odstawieniu

    de4d5d45da2f774fede5791efd7c9808.png
  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 31 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. ja dostałam 19 dni pozniej dostalam krwawienie z odstawienia, a miesiaczke dostalam 28 dni pozniej od tego krwawienia. a jesli chodzi o owulacje to wedlug temp to nie mam pojecia, raz jest wysoka, nastepnie spada. dzisiaj jest 15dc i mam straszny ból prawego jajnika, mdłości, czy to moze byc owulacja?

    27 lat
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy "cykl" po krwawieniu z odstawienia trwał dwa tygodnie, dopiero drugi (trwający teraz) wygląda bardziej przyzwoicie, no ale zobaczymy...
    Generalnie nie liczę na nic i czekam, az moj organizm dojdzie do siebie. Staranie sie o dzieciaka to nic fajnego dla takich niecierpliwcow ja. A zabawa dopiero sie zaczyna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 11:37

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • polamonola Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karakorum, rozumiem Cię doskonale -też nie należę do najcierpliwszych pod Słońcem :) A to dopiero 3 cykl. Najgorsza jest ta niewiedza, czy wszystko gra, i czy grało przed tym, jak zaczęłam brać tabletki. W piątek USG, 18dc, także zobaczymy.

    Hashimoto, PCOS
    5cs - UDAŁO SIĘ! <3
    24.03.2018 godzina 9.35 Łucja <3 (35tc)
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, ja już plamię i mam bóle typowo okresowe :( Czyli mój organizm mnie zawiodl, jednak nadal nie doszedł do siebie. Szkoda. Niby człowiek na nic nie liczy, ale...

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • gorzka_mocca Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, a macie może jakieś doświadczenia lub wiedzę od znajomych koleżanek, ile czasu trwa powrót do płodności po usunięciu implantu antykoncepcyjnego? Miałam go dwa lata, a wcześniej przez ponad 10 lat byłam na tabletkach anty. Mija dopiero niecały miesiąc, od kiedy go usunęłam, więc po prostu staram się sobie przyglądać i wyłapywać sygnały "powrotu do normalności", jednak podnoszące na duchu byłyby jakieś pozytywne historie... Ciągle nie dostałam krwawienia z odstawienia, jakieś blade paski i średnie paprotki na testach już były, ale chyba to dopiero wątłe podrygi budzącego się organizmu. Cieszę się, że w ogóle są, tylko cierpliwości mi brak, jak Wam ;-)

  • kas1988 Debiutantka
    Postów: 12 51

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odstawiłam tabletki w czerwcu. 21 czerwca dostałam @. Następną 21 lipca :) 13dc zrobiłam test owu i pozytywny. Staramy się drugi cykl o dzidziusia. Ja juz w drugim cyklu po odstawieniu antykoncepcji miałam owulację :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ